Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Fúj! A gerslim tele lett...

Fúj! A gerslim tele lett bogarakkal! Kicsi feketék! Mik ezek?!

Figyelt kérdés
a felbontott gerslit műanyag ikeás zacskózárral fogattam le, aztán betettem a többi közé, és ma takarítottam, nem értettem, mi lehet az a sok kis fekete, megnéztem közelről, és mozogatk!! gyorsan bezacskóztam a lezárt zacskót, és kidobtam! szétnéztem, másban nem találtam! mi ez?! mit dobjak még ki?!
2011. júl. 8. 15:05
 1/7 A kérdező kommentje:
ja, és fura csőorruk van
2011. júl. 8. 15:13
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem zsizsik, de már eleve megvetted a gerslivel.
2011. júl. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is zsizsik volt. Érdemes átnézni a babot,lencsét, sárgaborsót, ha azt is tartasz otthon, a száraz hüvelyeseket nagyon szeretik a zsizsikek.
2011. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy zsizsik volt: [link]
2011. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen! ez volt! mindent átnéztem és betettem mindent üvegekbe, még a tésztát is, csavaros tetejübe
2011. júl. 9. 14:28
 6/7 anonim válasza:

ha bármiféle hüvelyest vagy lisztet, gabona terméket veszek, azonnal beteszem a mélyhűtőbe, és csak másnap veszem ki. néha amit találok otthon ilyeneket, mindet beteszem a mélyhűtőbe, még a zsemlemorzsát is, de a vegetát is érdemes egy napra lefagyasztani.

remélem, így megfagynak ezek a férgek.

de most jut eszembe, ha villanysütőd van, beállíthatod 60-80 fokra, és betehetsz mindent egy fél órára. nem fog megsütni semmit,kivéve ezeket a dögöket.

2011. júl. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

bocs, előző vagyok.

ha már zsizsikes, vagy lisztmolyos, akkor kegyetlenül, kíméletlenül, irgalmatlanul ki kell dobni mindent, amit meglátsz, hogy megfertőződött. én óvatosságból fagyasztok, amikor hazahozom a bevásárlást, hátha van pete.

kb 16 év alatt kétszer találkoztam csak mollyal, akkor minden zacskóba, dobozba belenéztem, és csak egy lisztet kellett kiborítanom, a többit bele a mélyhűtőbe 24 órára.

2011. júl. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!