Kezdőoldal » Otthon » Kert » A futórózsám tele van pici...

A futórózsám tele van pici zöld bogarakkal, olyan mintha valamilyen tetű lenne, mit kell velük csinálni?

Figyelt kérdés
És látszik is rajtuk sajnos, hogy eszi valami mert kezdenek lehervadni a levelek pedig nagyon sok bimbó van rajtuk de az is tele van ezekkel kis izékkel.
2010. máj. 5. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet kapni vegyszert levéltetű ellen, ha azzal bepermetezed, akkor leviszi. vagy ha szerzel egy csomó katicát, azok levadásszák őket. olyat is hallottam, hogy tömény szappanos vízzel, vagy szintén tömény fokhagymás vízzel lemosod/ráfújod.
2010. máj. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Levéltetű. Nekünk is olyan volt. Vettünk Actara-t (500 Ft volt) és tíz liter vízhez elég, azzal lepermeteztük és már leestek róla tetűk.
2010. máj. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. máj. 5. 13:52
 4/7 anonim ***** válasza:
én szappanos vízzel csináltam, ahogy első írta. teljesen eltűntek. és igen, ez levéltetű.
2010. máj. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fokhagymás is nyerő, én azzal szoktam!!
2010. máj. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-3 szal cigit beaztatsz 1 liter vizbe es 1-2 nap utan, amikor jol kiazott bepermetezed vele.
2010. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket!
2010. máj. 6. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!