Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Büdös ruha? Szerinted mi a gond?

Büdös ruha? Szerinted mi a gond?

Figyelt kérdés

A ruháimat ariel mosóporral mosom,és Lenor öblítőt használok.Vagyis minőségű mosóport és öblítőt használok.A jó idő miatt kint a szárítókötélre teregetek így még az egymásra pakolás sincs meg.Mégis van pár ruha ami száradás után büdös.Olyan poshadt szaga van,vagy nem is tudom milyennek mondjam.Ma fel akartam venni az egyik pólót amit tegnap mostam ki.De a szennyes tartóba dobtam,mert olyan savanyú,poshadt szaga van..

Mit rontok el? Mitől ilyen pár ruha??


2011. júl. 25. 17:35
1 2
 1/13 anonim válasza:
sajnos nálunk is ez a szitu. Azt mondta valaki, csináljak 1 üres mosást a géppel, csak simán mosópor és minden nélkül. Ezt azóta még nem tettem meg de megkéne.
2011. júl. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én már ezt is megcsináltam.

Üres mosás..Majd csináltam egy ecetes mosást is üresben hátha vízköves a mosógép..de semmi változás..

2011. júl. 25. 17:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Öblítő helyett használj ecetet,akkor nem lesz büdös a ruhád,és a gép sem lesz vízköves.
2011. júl. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is az öblítőre gyanakszom. Ariellel mosok és semmilyen öblítőt nem használok. Amikor egyetlenegyszer kipróbáltam, ugyanazzal szembesültem, mint amit leírtál. Szerintem az is lenor volt, valami rózsás illatú. El is ajándékoztam gyorsan :D

Ami még lehet, az az, hogy az öblítő beleült a mosógép zugaiba. Ilyen nyálkás trutyivá alakul idővel, és hajlamos megposhadni. Próbáld meg ezt megnézni, lehet, hogy ha kitakarítod, utána egy darabig megint jó lesz.

2011. júl. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én folyékony mosóport használok, semmi öblítőt és nagyon jó illatúak a ruhák.
2011. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az összes ruha lesz büdös vagy csak némelyik ?
2011. júl. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Mindig öblítőt használok,és eddig sosem volt ilyen gondom.Ráadásul csak néhány pólónál fordul elő,hogy poshadt szagú lesz.A legtöbb ruhánál nagyon jó illatú.

Megnéztem,sem a mosópor sem az öblítő nem lett nyálkás maradék ami megült volna..Gondoltam öblítőt váltok,vagy másfajta mosóport..A mosógélt nem akarom használni,mert nekem az nem jött be.

2011. júl. 25. 19:46
 8/13 anonim ***** válasza:

nem lehet, h túl vastag azoknak a ruháknak az anyaga?

sajnos az uramnak is van pár olyan pólója, ami elég vastag anyagú, és mivel lassan szárad, egy kicsit posszanat szaga lesz. a többinek jó illata van, szóval sztem jól csinálom a dolgokat, a pólók a ludasak :)

2011. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Sima nyári pólókról van szó.Így nem is vastag az anyaga.Mivel jó idő van kint az udvaron napsütésben száradtak a ruhák.Pár óra alatt megszáradtak.Ha a vastag anyag lenne a ludas akkor a farmerruhán is érezni kéne hogy büdös de nem az...Már tényleg nem tudom mi baj lehetne..

Gondoltam talán a mosógép az oka.Azon gondolkodom,hogy holnap veszek egy másik mosógépet,hátha az jobb lesz..

2011. júl. 25. 21:12
 10/13 anonim ***** válasza:
ecettel csinálj egy tisztító mosást 90 fokon...amúgy sem árt, mégha nme is ez volt a baj :D
2011. júl. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!