Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Turkálót nyitnék. Hogy álljak...

Turkálót nyitnék. Hogy álljak neki? ruha van, hely nem gond. A papírokkal viszont gondban vagyok

Figyelt kérdés

olyanra gondoltam, hogy 100-500Ft-ig lennének ruhák, cipők, játékok (plüss pl.), szóval tényleg olcsó helyet akarok, hogy biztos legyen bevételem belőle. A hely valószínűleg ingyen lenne, még diák vagyok, ha ez számít valamit. Amúgy Pécstől nem messze lakom, ha ez befolyásol valamit.


Mindenképp ilyen olcsó helyet szeretnék, mert az embereknek nincs pénzük, és ha elterjed (ami gyorsan meglesz) a hír, hogy olcsó és jó cuccok vannak, biztos lesz forgalmam is. Plusz a falra kitennék bútorokat is lefényképezve, amik úgyszintén eladók.

Nem akarok ebből meggazdagodni, csak egy kis pluszt. Szerintetek összejöhet? Vagy azt meg lehet csinálni, hogy valaki olyannak a nevén nyitom, akinek már megvan a vállalkozóija? Vagy diákként nekem olcsóbb lenne? Előre is köszi, ha valaki tud segíteni!!!!


ui.: arra is gondoltam, hogy pl. havonta egyszer kibérelni egy termet, és ott berendezni egy egynapos-turit. Így nem kéne még csak egy helyet sem fenntartani


2011. júl. 24. 22:41
 1/2 anonim válasza:
üzletet csak úgy nyithatsz, ha van üzletvezetői végzettséged vagy az alkalmazottadnak van.
2011. júl. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
HÁT EZ NAGYON BŐ VÁLASZ VOLT,MÁR FÁRADT VAGYOK,DE HOLNAP BESZÉLJÜNK,MERT ÉN IS UGYANEZEKNEK SZERETNÉK UTÁNA JÁRNI,OK?PRIVIBEN VAGY VALAHOGY,JÓ ÉJT!
2011. szept. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!