Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit csináltok a használt olajjal?

Mit csináltok a használt olajjal?

Figyelt kérdés
A lefolyóba nem szabad önteni,de ha műanyag fakonba öntöm és kidobom a kukába,akkor meg ott kifolyhat ha sok mindent pakolnak már és a súlytól szétmegy a flakon. Annak mmeg a háztakarító nem örülne. Mi a helyes megoldás?
2011. júl. 29. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
A benzinkutak beveszik (a MOL legalábbis biztosan). Én 5 literes flakonba gyűjtöm, és ha megtelik, elviszem.
2011. júl. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%

Ez a kérdés már vagy ezerszer volt, törlik a már megválaszolt kérdéseket vagy mi? Akkor mi értelme az egész válaszolgatásnak?


Am ha meg pénzt akarsz keresni szerezz egy 80 literes műanyaghordót, gyüjtsd össze, és hidd el, vannak akik ezt PÉNZÉRT meg fogják tőled vásárolni!

2011. júl. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Hozott a párom ilyen használtolajgyűjtő flakont, abba gyűjtöm, aztán ha megtelt, megy a molnak.
2011. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha úgy van kiöntöm a wc-be, de gyakorta sima flakonba öntöm tölcséren keresztül, és bedobom a kukába.

Benzinkútra nem fogok szaladgálni mert nincs kocsim.

19/F

2011. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Étolajról vagy kenőanyagról van szó?
2011. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom étolajról.

Én felhígítom forró vízzel és mosogatószerrel, és a wc-be öntöm.

Bár már vagy 8-10 éve így csinálom, és még nem volt probléma belőle, legalábbis "látványos", tehát nem dugult még el a wc ( kopp-kopp-kopp ), de érdekelne, hogy eredetileg ez is legalább olyan tilos mint a lefolyóba önteni?

2011. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én általában összegyűjtöm és odaadom a szomszédomnak ha tüzel és akkor elégeti vagy megy a mol nak de én nem is hsználok szinte olajat a fritőzbe használom csak és a fritúzt is csak krumplisütésre meg rántotthúsra nekem pl 3 hnapig elég a fritőzben lévő olaj
2011. júl. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én a kutyák tápjára öntöm rá, sült ízű lesz tőle, szívesen megeszik.
2014. okt. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!