Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudnék hatásosan és...

Hogyan tudnék hatásosan és gyorsan reluxát takarítani?

Figyelt kérdés

Levenni és letusolni nem tudom, mert nagyon széles.


Ti milyen módszerrel tisztítjátok?


2011. aug. 1. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
én simán csak először úgy tekerem, hogy lefele álljanak, és nedves ronggyal letörlöm, mint egy sima felületet, aztán úgy tekerem, hogy felfele álljanak, és ugyanígy letörlöm, nekem így jó, nem poros
2011. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Huzz egy zoknit a kezedre, egyszerre ket oldalat is tudod tisztitani, vizesen, vagy szarazon.
2011. aug. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

huuu ezzel nekem is problémám van,én úgy csináltam ami eléggé nem túl kényelmes nem is ajánlom vagyis kinek h jó,de én levettem leterítettem egy törölközőre ami így is kisebb volt mint a reluxa úgyhogy kettő törölköző kellett,arra rátettem ás először vizes ronggyal töröltem át térdelve ülve ahogy jól esett,vagy ahogy bírtam inkább után kéztörlővel áttöröltem,na én így csináltam tudom nem valami okos dolog de muszáj volt, ha fent van akkor meg mocorog össze vissza úgy se jó.egy reluxa kb félóra ha nem több,már nem emlékszem pontosan.és van 4 reluxa gondolhatod mennyire untam, de egy nap kettőt csináltam.

Úgyhogy várom az ötleteket én is.:-)

2011. aug. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!