Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Leesik a Vileda jellegű...

Leesik a Vileda jellegű felmosóról a textil amikor kimosom a vödörben?

Figyelt kérdés
Van egy régi négyszögletes Vileda felmosóm, de az patentos. Ma láttam Vileda és utángyártott felmosókat, de a rögzítése nem fix, csak két oldal van 1-1 fül amibe belecsúszik a tartó. Amikor a reteszt oldom a vödörben való kimosáshoz, az áruházban egyszerűen kicsúszott a két fülből és mindig leesett. Nem mertem megvenni, ez hogy működik?
2011. aug. 3. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Az olyan gumikesztyűs különmosós változat!


A takinéninek is olyan van a cégnél: rálép leveszi a nyelet, megfogja a rongy sarkát, kilötyköli a vödörben, kinyomkodja, ledobja, belenyomja a nyelet, és folyt köv.

Annyi a különbség, hogy egy karos facsaró van hozzá amivel kinyomja a vizet belőle.

2011. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Akkor ez kicsit átverős, hogy adnak hozzá speciális "csavarót", hiszen abba csak a tartójával együtt lehetne kicsavarni, de arról meg leesik. :(
2011. aug. 4. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!