Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudnám leszoktatni a...

Hogyan tudnám leszoktatni a kutyát a seprűről a felmosórol meg mindig nekimegy a kezemnek de nem verem nem azért!? Meg hogy szobatiszta legyen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést... légyszives érthetőbben írd le
2011. júl. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 compactegon ***** válasza:

1.talán mondd meg neki, hogy nem szabad...ha csinálja, told félre. ha 500x, akkor 500x. egy kutyát csak következetesen lehet nevelni.

2.kint nagyon megdícséred ha csinálja (vidd ki minél többször, mondjuk nem írtad mekkora a kutya), ha bent piszkít, akkor szólj rá, hogy nem szabad. nem kell üvöltözni vele, megverni és főleg beletuszkolni az orrát. nekem elég volt azt mondanom 4 hónaposan, mikor heti egyszer megtörtént, hogy:"ejj-ejj"! szégyellte magát, pedig még a hangomat sem emeltem fel.

2011. júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám leszoktatni a kutyát a seprűről a felmosórol
2011. júl. 19. 20:26
 4/4 A kérdező kommentje:
4 hónapos óriás schnauzer
2011. júl. 19. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!