Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy takarítsam a szalagfüggönyt?

Hogy takarítsam a szalagfüggönyt?

Figyelt kérdés
2011. aug. 5. 22:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Megmosod a kádban pl.?
2011. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az ismerősöm 2 napig szenvedett vele. Egyenként leszedte, majd mosószeres vízzel átkefélte őket. Kíváncsi vagyok más hogy csinálja, mert nekem nincs kedvem napokig szenvedni vele, ugyanis minden szobában szalagfüggöny van.
2011. aug. 5. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Pedig az lesz a vége :D
2011. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%

olyan a lakásod, mint egy iroda? izgi lehet :)


bocs, h ilyen bunkó vagyok, de mielőtt szalagfüggönyt csináltattál volna, gondolnod kellett volna arra is, h hogyan tisztítod...

2011. aug. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudod, kedves utolsó, amikor megvettük ezt a lakást már nem volt pénzünk a függönyöket is lecserélni. De te örülj neki, hogy a te saját lakásodban minden a legtökéletesebb!
2011. aug. 6. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem teszel spricnibe egy kis mososzert feloldva vizzel befröcskölöd és lemosod zuhannyal és hagyod kicsöpögni eggyik ismerösöm igy mossa a másik meg mosógéppel hidegvizre állitva függönyprogramon
2011. aug. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi az értelmes választ!
2011. aug. 10. 20:54
 8/8 anonim ***** válasza:
a szalagfüggönynek ez a hátulütője. Nehéz és körülményes, ha nem lehetetlen tisztítani...
2011. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!