Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kitakarítjátok a lakást...

Kitakarítjátok a lakást mielőtt elmentek nyaralni?

Figyelt kérdés

Az egyik szomszédom elutazott 2 hétre Görögországba a családjával (3 gyermek, anyuka, apuka). Megkért, hogy esténként (vagy minden másnap) ha van időm akkor etessem, itassam meg a gyerekek háziállatait. Van egy kutyájuk, egy macskájuk, 3 tengerimalac, és 2 teknős.


Tegnap mentem az állatokat etetni, hát majdnem elájultam ahogy a lakásba léptem. A mosogatóból folynak ki a mosatlan, kaja maradékkal teli edények. Egy rakás ruha szanaszét, a nappaliban, a szobákban, de még az előtérben is. A padló is tiszta kosz, a konyhában morzsák, hajszálak tömkelege a földön. Undorító komolyan..


Én amikor elmegyek nyaralni, előtte mindig kitakarítok és tisztán hagyom ott lakást, nem is érezném jól magam ha tudnám, hogy megyek haza és folyik a mosogatóból a 2 hete ott álló mosatlan edény, esetleg csótányok, patkányok szaladgálnak már a konyhámban.


Ti hogy szoktátok csinálni?


2011. aug. 9. 16:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek soha nem takaritanak, mindig kupi van, nyaralas elott, utan, mindegy.
2011. aug. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Fú, ez elég durva. Én mindig összepakolok, és kitakarítok. Persze, miután megjöttünk, ismét egy gyors takarítás, de nem egyből, ahogy belépünk az ajtón, hanem mondjuk másnap. De én is megbolondulnék, mikor fáradtan hazaérünk a nyaralásból, és egy totálisan koszos, rumlis ház, otthon fogadna...
2011. aug. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Most még nincs büdös a lakásban de kíváncsi leszek, hogy amikor az utolsó nap megyek majd mi fog rám várni. :)


Köszönöm a válaszaitokat!

2011. aug. 9. 17:00
 14/19 anonim válasza:
Igen, mindig megpróbálok, de volt már persze, hogy ott maradt egy-két bögre a mosogatóban, vagy egy halom cucc az asztalon. Bármi történhet, ami miatt valakinek ki kell nyitnia a lakást, nem hagynám ott mocskosan!
2011. aug. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

nem vágom full puccba a kecót, de azért nem rohad a mosogató, én sem szeretnék csótányokkal találkozni...


egy alap porszívózás, mosogatás. ha hazaérek úgyis kitakarítok.

2011. aug. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson elmosogatni, kitakarítani!!

1. Lehet, hogy szándékosan hagyta ott neked, de nem vagy bejárónő!

2. Majd megtalálja az edényeket zöldpenésszel. Szeretném látni az arcát, hogyan fog tudni azok után majd a szemed elé kerülni.

2011. aug. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ne takarits, ramolj neki. Meg lehet hogy meg is sertodne.
2011. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy takarítási mániás, ha fárasztóbb napom van és kevés a mosatlan, van, hogy még azt is ott hagyom másnapra, de ez még nekem is sok.

El nem mennék otthonról még két napra sem, hogy mosatlant hagyjak. Ha egy hetes nyaralásról van szó, akkor pedig szemét kivisz, hűtőből romlékony dolgok kidob, minden olyat, ami rossz szagot áraszthat vagy bogarakat, rágcsálót vonzhat kidobom, elmosom...

És nem azért, hogy ha esetleg valaki valami miatt bemegy a lakásba, akkor nehogy rossz véleménye legyen rólam, hanem azért, hogy mikor haza érek, ne a wc-be szaladjak rögtön hányni a bűztől.

2011. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
ez tényleg durva. bár, ne itélkezz szerintem, nem tudhatod, hogy mi jött közbe nekik utazás előtt.
2011. aug. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!