Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ki mennyire válogatja szét a...

Ki mennyire válogatja szét a színes ruhákat mosáskor?

Figyelt kérdés

Pl. világos zöldet beraksz-e a rózsaszin-ciklámenhez, a farmerekhez beraksz-e olyan sötét polot, amiben világoskék csík van?

Vagy külön mosol minden szint?

Én bevallom, ferhéret, farmert (sötét),rózsaszin "töltetet" szoktam csak.


2011. aug. 15. 20:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Én különválogatom a ruhákat színenként.
2011. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%
Semennyire. Van fehér és van színes. A fehéret szoktam néha különválasztani, ha fehérítővel mosok.
2011. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Én nem mosáskor válogatom szét mert akkor már késő... Még előtte!
2011. aug. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
CSAK A FEHEREKET ES A TÖBBIT EGYÜTT:
2011. aug. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Fehér-színes. Ennyi. A fehérhez mennek az alsóneműk is, persze ha nem élénk a színe, és tudom, hogy nem fest. Ha valami fest, akkor azt külön, tálban mosom ki.
2011. aug. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én fehéret csak fehérrel, van színes, azon belül is szoktam világosabbat és sötétebbet,

anyag szerint is figyelek, farmerhez sem rakok be semmit, hanem akkor egyszerre mosok pl 4 farmert.

2011. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nálam van fekete (sötét), fehér és színes mosás. Illetve a konyharuhák külön mennek 95 fokra, amint összegyűlt egy mosásra való adag.
2011. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nálam is úgy van, mint az utolsó hozzászólónál. Annyi a különbség, ha a színesben vannak kevesebb vagyis két fél adag lenne (mert engedi a színét), akkor bedobok egy színfogó kendőt és egy kalap alatt letudom a sorsukat.
2011. aug. 18. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam van külön fehér mosás, babaruha mosás, itt minden egybe (semmi sem fog), kivéve a sötét farmer, majd még egy gyerek ruha, a pirosakat külön szedem és a farmerokat is. Így van egy farmer adag, egy piros adag, ide jön a piros ágynemű, bordó lepedő, rózsaszín nacik, piros pólók, van egy sárga mosás, türcsik, sárga póló, és van egy sötét mosás is, ide minden sötétebb ruha jön és vannak a konyha ruhák, 95 fokon mosom.


Sajna egyszer színfogó kendő mellett megszívtam, lett egy halom rózsaszín gatya, meg póló, belekevertem a piros pólómat, észre sem vettem, így aztán inkább mosok fél adagot rövid programon

2011. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

A fehérekhez mennek a nem színező pasztellek, vagyis világos színek. Ezenkívül külön mennek a sötétek, s azt tapasztaltam, hogy a pirosak, lilák nagyon fognak. Őket összevárom, (legyen mondjuk egy fél adag kímélőn- az nem sok) vagy ha sürgős, külön mosom kézzel a mosdókagylóban.

A színfogó kendő szerintem nem tuti.

2011. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!