Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Aki ecetet tesz az öblítő...

Aki ecetet tesz az öblítő helyére mosáskor, az mennyi ecetet önt bele egyszerre?

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2009. nov. 26. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha 10%-os ecetet használsz, akkor kb 1 evökanálnyit, ecetsavat meg nem jó használni, fel kell higitani.
2009. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Olyan keveset? Ez jó :)

Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

További szép napot!

2009. nov. 26. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
5%

Én egyszer próbáltam ezt az ökörséget,még egy 7múlva

is savanyú-büdös szagú volt a ruha...fantasztikus..

2009. nov. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ma 16:53-as: akkor vagy rengeteget öntöttél bele, vagy valami más hülyeséget csináltál, én már évek óta ecetet használok és egy pici ecetszaga sincs, de akik használják azok közt még senki se hallot arról, hogy az ecetszag megmaradna - kivéve ha túl sokat (ca. 5 - 10szeres mennyiséget) öntesz bele
2009. nov. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sztem max egy 05dl nél nem volt több,mosógép dupla öblítésre

állítva,nekem egyszer elég volt.

2009. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nem mérem, csak meglöttyintem.:-)

Soha az életben nem volt ecetszaga a ruhának. Lehet, hogy mástól volt savanyú szagú...

2009. nov. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, s működik. Semmi ecetszag, vagy bármilyen savanyú illat. Ha a mosógépnek is jó, akkor beválik!
2009. nov. 30. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!