Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » 6. érzékes gőzmosógép vízfogya...

6. érzékes gőzmosógép vízfogyasztás kalkulációja?

Figyelt kérdés
Egy Whirlpool Steam 1400-as gőzmosógépen gondolkozom, a kevesebb víz- és energiafogyasztás reményében. Azonban a leírás szerint 69 liter a vízfogyasztás. 8 kg-ot lehet bele tölteni, és van 6. érzék funkciója. A kérdésem az, hogy a 69 literes fogyasztás a 8kg-os töltetre szól? Tehát ha én 4 kg ruhát teszek bele, akkor a 6. érzéknek megfelelően mondjuk kb. fele annyi vizet fog használni? És miben más a gőzmosógép, mint amik olcsóbbak, és van bennük gőzfunkció?
2011. aug. 17. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahoz képest,hogy az enyémbe csak csak 5kg ruha megy 72l-t fogyaszt,a tiednek nem sok a víz fogyasztása!
2011. aug. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem felültöltős whirlpool van a napi programot használom a ruháknál 40 re törölközőknél 60 ra állitom 45 litert fogyaszt 5 kg ruhával imádom ezt a gépet :D
2011. aug. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nektek gőzmosógépetek van?
2011. aug. 18. 11:04
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha fele annyi ruhát mosok, akkor fele annyit fog fogyasztani?
2011. aug. 18. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem sima sanssz felültöltős jaa az szerintem baromság hogy 69 et fogyaszt azon a programon amin bevizsgálják amugy meg nem annyit szerintem és ezt kérdezd meg a boltba hogy gőznél mennyi meg ilyenek sok sikert :)
2011. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen ez függ a ruha mennyiségétől de kérdezt ki az eladókat is az enyimet még 6 éve vettem 70 ezerér és barom jó felültöltős whirlpool sokat használtam már
2011. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A bevizsgálás alapja az EU....blabla direktíva alapján... ez annyit jelent hogy általában valamelyik energiatakarékos programon vizsgálják az áram és a víz fogyasztást, amit nem nagyon használnak az emberek, de a használatiban fel van tüntetve, hogy adott programnál mennyit is használ a vízből és áramból. A gőz maga kevesebb vizet használ és emiatt kevesebb az áram fogyasztás is, de nem használható minden ruhához. remélem segített így utolag valamennyit.
2012. nov. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!