Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Tiramisut milyen tálba szoktát...

Tiramisut milyen tálba szoktátok csinálni?

Figyelt kérdés
Tegnap csak ilyen ebédhordós dobozt találtam, abba meg is csináltam, de ugye nem fog beleragadni, ha ki akarom szedni? Mibe szoktátok rakni amúgy? Mert ha csak egy tálcára rakom, akkor ugye nincs fala, nem tud minek neki támaszkodni...
2011. aug. 23. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én mindig jénaiba teszem, szögletes vagy kerek, mikor hogy. Szerintem a műanyagba se fog beleragadni.
2011. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elegáns üvegtál legyen, hiszen ez tállal kerül az asztalra, s szépen mutat a rétegezés. Formája mindegy, műanyagba semmiképp sem tenném. Annak ellenére sem, hogy nagyon gyorsan elfogy.
2011. aug. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippeket. :)

De az üvegtálban nem esik szét? Mármint annak nincs magas fala és mivel réteges nem kell, h támassza valami oldalról?

2011. aug. 23. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!