Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bunkóság ilyenkor porszívózni...

Bunkóság ilyenkor porszívózni panelben?

Figyelt kérdés
Eddig kertes házban éltem, nem tudom, hogyan vannak a szabályok (írott és íratlan) panelhézban az ilyen zajos dolgokra, ezért kérdezem.
2011. szept. 4. 13:26
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%

Panelben lakom. Úgy 11 órától 21 óráig azt csinálhatsz, amit akarsz, ha meg jönnek reklamálni, hogy pihenni akarnak meg minden, mondd, hogy éjszaka kellett volna és jogod van ehhez.


"Jó" porszívózást! :)

2011. szept. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért hét végén délután 14 től már nem "illik"
2011. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, milyen a panel. Nálunk semmi nem hallatszik át, csak a mosógép a fürdőben, de ott meg nem zavar. Ha nagyon áthallatszanak a dolgok, akkor olvasd el a házirendet. Benne van, mikor szabad zajos tevékenységet végezni.
2011. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

ahol én régebben laktam ki volt függesztve a lifttel szemben egy házirend, miszerint hétfőtől-péntekig (vagy szombatig?) reggel 7-től este 8-ig lehetett porszívózni, ill. egyéb zajos tevékenységet végezni.

vasárnap 9-től vagy 10-től már nem emlékszem meddig.

2011. szept. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
47%

ne vicceljetek már a porszívó nem zajos tevékeny.


Ha bejövünk a lakásba a homokozóból, minden nap, akkor hogyan takarítsam fel a homokot pl.? Gyakorlatilag zacskóba kellene a gyereket tenni és onnan a fürdőkádba. Szerintem ha nem órákat porszívózol, akkor lehet 7végén is, pláne nem mindenki olyan szerencsés, hogy hétköznap munka után még kora du. van és olyankor tud porszívózni.

Ami zajos, az a kalapálás, fúrás, bulizás.

2011. szept. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

ugyan, a porszívó azért nem egy ütvefúró! :)

legrosszabb esetben is végzel a lakással fél óra alatt. szóval sztem nem bunkóság.

2011. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Semmi gond, ha nem reggel 6-kor vagy este 11-kor műveled.
2011. szept. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nálunk pl hétközben reggel 8tól este 6ig, szombaton du 2ig vasárnap egyáltalán nem szabad ilyeneket csinálni. Elvileg. merthogy senkit sem nagyon érdekel. Így én nem szólok, ha zeng a mosógép felettem ezerrel mikor centriz, ők se szólnak, ha porszívózok vagy a kutya ugat.

Szóval függ a társaságtól is.

2011. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mármint hétköznap meg szombaton addig szabad vasárnap meg nem *
2011. szept. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
utolsó ezt nem gondoltad komolyan?? munkaidőben szabad csak mosógépet használni meg porszívózni, amikor valaki otthon sincs??
2011. szept. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!