Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Bunkóság ilyenkor porszívózni...

Bunkóság ilyenkor porszívózni panelben?

Figyelt kérdés
Eddig kertes házban éltem, nem tudom, hogyan vannak a szabályok (írott és íratlan) panelhézban az ilyen zajos dolgokra, ezért kérdezem.
2011. szept. 4. 13:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
most gondolj bele, ha a gyerek telihányja vagy ne adj' Isten kakálja az ágyneműt, akkor te nem dobod bele a gépbe este 10-kor? Kimosod kézzel a nagykádban? Én a mosógépet választottam.
2011. szept. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

17:02 es vagyok szó szerint! Mikor ideköltöztünk fél éve a közösképviselő kezembe nyomott egy kinyomtatott házirendet h :tessék, ezt illene betartani, jó?"


És így, időpont szerint meg van adva.

2011. szept. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne essetek túlzásba, ezek elég sarkított példák. Nyilván, ha éppen muszáj azonnal kimosni az ágyneműt, azt beteszed éjszaka. De ez EGYEDI eset.


Egész más az, ha valaki MINDEN NAP este tizenegykor áll neki porszívózni. Az bunkóság. Tessék érezni a különbséget!

2011. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
áá nem itt még most megy a mosógépem is de ha most kéne porszivóznom megcsinálnám de nem maximumon hanem ecora kapcsolnám és úgy mert akkor alig lehet hallani nem hangos se a porszivó sem a mosógép
2011. szept. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
az a gond egyébként, hogy én ha becsukom a fürdőajtót, akkor nem hallom a mosógépet, de a másik oldalról tuti dübörgésnek hallatszik. A székhúzás min. szekrényhúzásnak, a 8 kilós gyerek négykézlábazása meg lovak dübörgésének. Egyébként meg aki éjszakás, annak nagy pechje van többnyire.
2011. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!