Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosógépem két éves. Nem...

A mosógépem két éves. Nem tudom miért de lassan fél éve egyre büdösebb. Fogalmam sincs mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
A párom kitakarította alul, akkor ki lett tisztítva ahova a folyékony mosóport és az öblítőt öntöm,a gumi az ablaknál úgy van csinálva , hogy teljesen zárt de le lett szedve hátha ott maradt egy zokni vagy bármi. A hátulja is le lett szedve semmi nincs benne :).Átmostam már nagy hőfokon egyszer ecettel egyszer domestosszal.A ruháim is mosás után nem jó illatúak.Nem értem mi lehet.
2011. szept. 8. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Használaton kívül hagyd nyitva hogy szellőzzön, lehet hogy zárva volt és befülledtek a dolgok és ezért lehet büdös. Jártam már így hiába koptattam a pofámat a feleségemnek hogy használat után ne csukja be hanem hagyja nyitva de mindig becsukta, nem kell teljesen nyitva hagyni hanem egy kis rés is elég, és persze hogy befülledt az egész.
2011. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Alap, hogy a gépet nem zárjuk le mosás után. :)
2011. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem leírni, hogy mániákusan nyitva hagyom az ajtaját és nem résnyire hanem teljesen.
2011. szept. 8. 18:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Furcsa, nekem majdnem harminc éves gépem van, de soha nem volt büdös.
2011. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Mi ugyanezzel szenvedünk. Használunk calgont, mosás után 2napig nyitva hagyjuk. Minden mosás utána kimosom a mosópor és öblitő adagoloját, mindenhol ahol lehet tisztitom. és nekünk is olyan "büdöskés". De a ruhák nem büdősek, csak nem adják olyan erősen vissza már az őblitő illatát.

ja és 3éves mosógépről van szó. Előtte 31évig volt mosógépünk, aminél nem volt ilyen probléma...pedig még fele ennyi extrája sem volt, mint a mostaniaknak

2011. szept. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
érdekes nekem felültöltős whirlpoolom van és úgy csinálom ha mostam leveszem az aagolót kiöblitem folyo viz alatt eltörlöm törölközővel visszarakom hagyom 1 picit szellőzni és becsukom nem mindíg van csukva csak néha le szoktam csukni én még ilyet nem tapasztaltam a gép 5 éves lrhrt valahol megál a tiédbe a viz a dob alatt mert szarul lett csinálva és az megbüdödik fogalamam sincs de érdekes
2011. szept. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszolónak: mintha én írtam volna le amit írtál.

Amúgy whirlpool ablakos a gépem semmi extra nincs benne.

2011. szept. 9. 09:20
 8/9 anonim ***** válasza:

A mosószer adagoló rekeszt mindig kiveszem mosás után, és az öblítős részét kiöblítem. Én a többit még nem is használtam, mert a folyékony mosószert a dobba teszem.


Ilyen gondom nekem is volt korábban, nálam az volt a probléma, hogy a falba volt bekötve a kifolyó, és ott eldugult a szöszöktől, hajszálaktól (a szűrő be van építve a falba). Onnan jött a büdös is.

Azt a nyílást bedugaszoltuk, és a kifolyó azóta a wc-be megy, teljesen megszűnt ez a probléma.

2011. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyuéknak egyszer döglött egér volt bennt a gép hátuljában és az bűzölgött
2011. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!