Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért büdös, illetve "koszos"...

Miért büdös, illetve "koszos" a mosógépem?

Figyelt kérdés
Van egy LG elöl töltős mosógépem. És folyamatosan büdös szaga van. Pedig minden mosás után kitörlöm a dobot, illetve kiszedem a mosószer adagolót, átmosom azt is, hagyom megszáradni. Ezen kívül folyamatosan nyitva van az ajtaja. Ráadásul a napokban még azt is észrevettem, hogy az adagolónál, a cső (amin keresztül megy az öblítő is), ha bedugom az ujjam, olyan, mintha sáros lenne. Mitől lehet ez???
2011. okt. 2. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

feketepenész. tegyél bele fürdőszobai penészölőt ( az adagolóba is és a dobba is és üresen engedj rá egy programot. Nem kell forró, 40 fokbőven elég.

és hajtsd vissza a gumit az ajtónál, mosd azt is ki penészölővel

2011. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, a gumi redője közt megáll a víz és az is bödösödhet, feketedhet, olyan mint a kocsikenőcs, ha nem mossa ki időnként az ember.ez a feketeség a mosó,-és öblítőszer "hagyatéka".
2011. okt. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dik mivan mindenki evvel küszködik? én a siemens ablakosomnál jártam igy most 3 éves felültöltősöm whirlpool lejár picit nyitvahagyom becsukom és nem büdös az adagolót hetente elöblitem forró vízzel és tök tiszta pedig nem is vigyázok rá de énis hallom hogy sokan szenvedbnek evvel anyukám és a többiek is
2011. okt. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Öntisztító programot milyen sűrűn szoktál használni???
2011. okt. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!