Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért nem használja fel az...

Miért nem használja fel az öblítőt a mosógépem?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár napban nem veszi "el"az öblítőt a gépem,a vizet belenyomja a tartájba de utána otthagyjaű!Vajon mitől lehet?Elöltöltős Fagor 8 éves.
2011. szept. 18. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet az öblítő adagolós "cucc" romlott el. Régi gépem nekem is meghagyta nagyon nem foglalkoztam vele, mert azt hittem én öntöttem bele túl sokat, de amikor teljesen be krepált a szerelő ezt a részét is megjavította.
2011. szept. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Lehet valamitől eltömődött az öblítő lefolyója, talán valaki mosóport rakott bele.

Ha van egy nem kontárkodó ismerősöd, akkor leveheti a borítást és óvatosan végighajtogathatja az öblítőadagolóból kijövő csövet, ezzel esélyt adva a szennyezés lefolyásának.


VAGY a beengedőszelep döglött meg (már ha van olyan)

2011. szept. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Lehet,hogy a párommal meg is nézetem,már garanciát nem vesztek vele!
2011. szept. 18. 14:30
 4/6 anonim ***** válasza:
le kell szedni a gép tetejét és ott van a mosószer adagolónál ilyen bigyusz amit mozgat a programkapcsoló szerintem az akadt ki ami a vízsugarat nyomja bele ellenőrizétek le hátha jó lesz
2011. szept. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szívd ki egy fecskendővel belőle az öblítőt, és tegyél a helyére tömény ecetet, 1 öblítős kupaknyit, kicsit hagyd benne, utána csinálj egy öblítő mosást.
2011. szept. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is,átmostam ecettel de semmi változás.Párom átvizsgálta,de semmi.Így marad a szerelő!
2011. szept. 22. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!