Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Milyen öblítőt használsz?

Milyen öblítőt használsz?

Figyelt kérdés

Én újabban ecetet és Silan-t használok felesben (valami kék, aminek fehér virágok vannak az elején). Az ecettől szuperül pihe-puhák lesznek a ruhák, viszont az öblítő illata mire megszárad a ruha, elillan.


Kérlek segítsetek, ti milyen öblítőt használtok, vagy mit csináltok, hogy sokáig finom illatú maradjon a ruha?


2011. szept. 25. 18:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Lenort használok, nem ugyan azt a fajtát,mindig mást. Hetekig benne marad a ruhában az illat.

Még annyi,hogy nem a "magyar" Lenort, hanem a németet használom!

2011. szept. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én spec utálom ha valaki erőszakos öblítőthasznál, pl. a lenorok vagy a silanok (az új fajták) ilyenek.

Én fehér cocolinot használok, bár nem marad benne annyi idejig a ruhákban mint az előbb felsoroltak, de nem is tolakodó az illata.

2011. szept. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
*ideig nem idejig...de béna vagyok:-)
2011. szept. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Értem köszi! A nagyon erős illatot én sem kedvelem, de van, amikor olyan finom, kellemes, szolid illat érhezhető a ruhán, de az én öblítőm nem ilyen.. :(


Én egyszer használtam Coccolino-t még régen, az nagyon büdös volt, talán azóta változott?


A Német Lenor-t hol/hogy lehet beszerezni, mire kell odafigyelni, hogy tudjam, melyik az?

2011. szept. 25. 19:25
 5/16 anonim ***** válasza:

Lenor, Coccolino, mikor melyik, de ha lehet, a kéket.

Ezekről nem szabad elfelejteni, hogy tulajdonképpen koncentrátumok, vagyis egy flakonból 4 litert kell(ene) először hígítani, és csak utána használni az adagoló-pohár szerinti mennyiségben. Ha nem hígítod fel, és sokat öntesz belőle, akkor lesz túlságosan intenzív az illata.

2011. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Én a ruhák lágysága és a mosógép épsége miatt ecettel felezem meg mindig az öblítőmennyiséget! :)

2011. szept. 25. 20:20
 7/16 anonim ***** válasza:
az ugy nem jo hog kevered akkor vagy csak ecet vagy csak öblítő sokan szórakoznak a kémiával meg beöntik a mosáshoz is nem értik meg hogy az ecet savas a mosószer lugos és azt hiszi a marha ha beleönt 1 deci ecetet akkor milyen tiszta lesz minden igen ám de az ecet semlegesíti a mosószert én csak gépátmosásra használom 2 havonta
2011. szept. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

a német Lenor nem olyan flakonban van,mint a magyar. a magyar ilyen szuper formatervezett flakonos,amit látsz az áruházakban is. a német inkább ilyen szögletes féle forma. magyarul nincs is rajta semmi,csak ha utólag ragasztanak rá. Ázsia centerben,vagy kisebb vegyiáru üzletekben biztosan találsz. Sűrűbb,mint amit itthonra gyártanak. Szerintem neked a mandulaolajos tetszeni fog, nagyon kellemes illata van, nem tolakodó,viszont benne marad a ruhában. találtam egy linket, ilyen a flakonja, szerintem sokkal jobb illatok vannak,mint az áruházakban találsz.

[link]

2011. szept. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

22:29!


Nahát, ezt nem is tudtam, nagyon köszönöm a levezetést, ezek után akkor odafigyelek erre, és nem keverem a kettőt! :) (hiába, mindig tanul az ember)

2011. szept. 29. 10:30
 10/16 A kérdező kommentje:

12:22!


Nagyon szépen köszönöm, akkor ezt fogom keresni, kipróbálom! :)

2011. szept. 29. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!