Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel öblítsek, h puha legyen...

Mivel öblítsek, h puha legyen a ruha? (öko-bio)

Figyelt kérdés
Eddig ecettel öblítettem, mert azt olvastam, hogy attól pihe-puha lesz minden. Hát nem lett az, viszont jó kemény, dörzsis az igen. Most vettem Ecover öblítőt, attól puha meg illatos is a ruha (illat nem érdekel, csak a puhaság), de ez vegyszer. Mivel tudnám elérni az öblítő hatású puhaságot öblítő nélkül?
2011. szept. 29. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Akkor próbáld meg, hogy csak félig töltsd az öblitő tartályt ecettel és még a napon szárítani a ruhákat!

Nekem se lett egyből pihe puha minden, mert azért kell egy kis idő ahhoz, hogy az a sok vizkő, meg minden kimosodjon a ruhákból!

Én 3 éve használom az ecetet öblítésre, s legalább 3/4 év kellett, ahhoz, hogy a legkeményebb törülközöm puha legyen, de puha lett!

Amúgy, meg ha teszel egy kis öblítőt az ecet mellé nem lesz semmi baj!

Üdv két gyermekes Anyuka.

2011. szept. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 8 éve csak ecetet használok,és puhák a ruháim. Az öblítőtől keményednek be,bármilyen márkás is. Ha eddig öblítőt használtál,akkor elég sok idő,mire kimosódik a ruhákból.
2011. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha kemény a vized, azt kell lágyítanod, úgy emlékszem a mosószóda jó vízlágyító, és a mosás mellett másra is alkalmas.

[link]

2011. okt. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

bocs az OFFért:

Az ecettől nem lesz büdös a ruha?

2011. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem,de ha nem bízol benne csepegtess hozzá illóolajat.
2011. okt. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!