Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Kemény törülközőt hogyan...

Kemény törülközőt hogyan lehet még puhává és tisztává varázsolni?

Figyelt kérdés
2011. okt. 4. 22:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hagyd el az öblítőt. Helyette használj ecetet, nem kell sok, kb. fél dl elég. 4-5 mosás után érezni fogod, hogy puhák és sokkal nedvszívóbbak lettek. Nem lesz ecetszaga, ne ijedj meg. Inkább olyan jó "tisztaságillata" lesz. Én 60 fokban mosom egyébként a törölközőket és az ágyneműtis.
2011. okt. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szennyes törölközőt és ruhát mindíg áztasd kb. fél órára, aztán moshatja a gép. Nyugodtan használj "Lenor" vagy "Coccolínó" öblítőt és puha és illatos lesz az anyag.
2011. okt. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyan mosószerek, amik kötött pulcsikra vannak- perwoll pl. és azok jók a törölközők puhán tartására is, bár azt nem tudom, a tied mitől keményedett be, lehet h eleve rossz minőségűek.
2011. okt. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
első: az ecetet hova teszed? a gépbe? vagy utána öblíted külön? és ha vizes lesz se lesz ecetszagú?
2011. okt. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igazából én is áttértem az ecetes öblítésre (előzőnek: simán az öblítő helyére kell tenni, én 2-3 evőkanállal teszek) de nekem a törölközőim épp akkor lettek nagyon kemények. így azokat és az ágyneműket én is lenorral öblítem
2011. okt. 5. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bármilyen öblítőt használsz, azoktól kemények lesznek a törülközők,mert bevonatot képeznek a textilen. Ecetet használj öblítő helyett,egy mosáskor az öblítő tartályba öntsd,kb. 1 decit.

Ha már kemények a törülközők, 4-5 mosás kell legalább,hogy megpuhuljanak.

2011. okt. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok: az öblítő helyére rakom. Nem lesz ecetszagú, hidd el.És még a gépnek is jót teszel vele, mert lassítja a vízkő képződést.
2011. okt. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én 60 fokon mosom maxig rakom az öblitőt meg a mosóport is és puha lesz
2011. okt. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A 20% -os is jó? Nem lesz tőle rozsdás a gép?
2011. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jó a 20 %-os is, én is azt használom, kb. fél dl-t öntök az öblítőtartályba és feltöltöm vízzel. Dehogy lesz rozsdás, megette a fene, ha a rozsdamentes üst ettől tönkremenne.
2011. okt. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!