Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Vasalóvásárlás előtt állok...

Vasalóvásárlás előtt állok elolvastam már mindent végül erre a 2 vasalóra jutottam, ti melyiket vennétek ezek közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


ez a kettő lenne vagy ha tudtok jobbat 10-15 ezerig akkor szivesen meghallgatnám

a szivem igazából a philips vasalója felé huz de nem vagyok benne biztos hogy abban állitható e a gőzkibocsátás...ha esetleg nektek ez lejött akkor irjátok meg azt is.


2011. okt. 9. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi olyan vasalót használunk évek óta, ami lehül, ha bizonyos ideig nem mozdítjuk, gyakorlatilag kikapcsol. Ezt azért tartottam fontosnak, mert korábban nem egyszer bekapcsolva maradt a vasaló, ami tüzet is okozhatott volna.

Azt javasolnám, ezt a szempontot is vedd figyelembe, amikor vasalót veszel.

2011. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Egyiknél sincs automata kikapcsoló rendszer.

Az Phillips-be van csöpögés gátló, a másikba nincs, de ez mondjuk megfelelő használattal kiküszöbölhető.

A Phillips a Top 10 legjobb vasalók közt van, a Tefal pedig 2 új dolgot is bevezetett, az egyiket "legjobban siklik a piacon"-igével hirdeti(ami nekem mondjuk gyanús)..


Ilyen kategóriájú vasalóknál szerintem egyik vásárral sem csinálsz rossz üzletet,

én személy szerint a Phillips-et venném, sok jót olvastam a Phillips vasalókról (kb.2 hete), minden kategóriában,(mert hasonló vasalós-probémákkal küzdöttem 2 hete...)

2011. okt. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én lehet nagyon hétköznapi indokot írok, de abszolúte elég pl. egy 1400-1600 W-os vasaló is. (kivéve , ha valaki ipari méretekben akar vasalni). Ugyanis a magasabb teljesítmény, magasabb áramfogyasztás !

Egyébként mindkét márka jó.

A vasalót pedig meg kell tanulni nem bekapcsolva otthagyni....:)

2011. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

16:40 vagyok

Én 2000/2200 W-os vasalót vettem (1500 W-os volt itthon), és (lehet, hogy több áramot fogyaszt, de) én mondjuk 3-ad annyi idő alatt végzek a vasalni valóimmal, mint az előzővel. Nagyon gyorsan felmelegszik, és hipp-hopp kivasal minden típusú anyagot, gyűrődést.

2011. okt. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem tudom, nekem -megnéztem 1400 W- os, és nagyon szépen vasal, pár perc alatt felmelegszik. deLonghi.

(egyébként a teszkós is gyorsan felmelegszik, nem viccelek!)

De mondjuk ez a kérdező szempontjából mindegy is,meg amúgy is. Phillips-re szavaznék akkor már.

2011. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Rendben nagyon köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat igen nekünk is volt már olyan hogy bekapcsolva felejtettük a vasalót aztán ugy maradt egész nap végül este a párom vette észre szerencse hogy nem történt baj...

akkor még körülnézek.

mégegyszer köszönöm mindekinek

2011. okt. 9. 19:28
 7/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 10-09 16:40


megkérdezhetem e hogy végük akkor te milyen vasalót vettél?

2011. okt. 12. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!