Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az új barátom hazudott nekem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új barátom hazudott nekem, elolvastam az íméljeit, abból tudom. Számonkérhetem rajta? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hónapja vagyunk még csak együtt, de komolynak tűnik. Az mondja, nagyon szeret. Én is szeretem őt. VAn egy ismerős nő, nekem az volt a megérzésem, hogy volt/van közük vmi, de a párom tagadja. Ma, mikor elakartam olvasni a leveleim, az ő fiókja volt bejelentkezve. Mivel a megláttam a nő nevét, beleolvastam. És nem bírtam ki, elolvastam a régi üzeneteket is. Folyamatosan szerelmet vallanak egymásnak, de a nő foglalt, és nem tud dönteni, ezért nem jönnek össze. De a párom szerelmet vallott neki többször, és kiderül egyértelműen, hogy nem, pusztán plátói a viszonyuk... Mióta mi együtt vagyunk, tudtommal (a levelek alapján) nem találkoztak, de a párom pár napja is írt neki. Miközben minden tagad. Szerintetek mit tegyek? Legyek rafinált, és csak kérdezgessem a nőről? Vagy álljak elé, hogy tudok minden? Vagy csak simán szakítsak vele? Azt hitem, ő végre nem hazudik nekem... :( 25N
2011. okt. 28. 11:19
1 2
 1/16 napietus ***** válasza:
15%

eleve tahóság volt elovasni a leveleit, de most műr mindegy. ha most veled van, akkor mit érdekel, mi volt régen? lehet, hogy pont azért tagadta, mert a nő foglalt, és nem szeretné ha ez az egész kitudódna (ha hárman tudnak valamit, az már nem titok).


szóval sztem hanyagold a témát, a saját kapcsolatoddal foglalkozz inkább.

2011. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%

Kislányom, neked fogalmad sincs arról, hogy mit jelent a plátói szerelem... Másodszor pedig e-mail/email, és nem ímél...

A gondodra válaszolva pedig: kérd rajta számon, egyszerű. A válaszából ítélve pedig neked kell döntened, hogy mit teszel, mert rajtad áll vagy bukik. Sok sikert.

2011. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
3%
előbb szépen kérdezz rá, persze ne ugy hogy na kivel levelezel, hanem találj ki valakit...és aztán ha tudsz utána is nézz körül a közösségi oldalakon, kérdezz körbe finom a közös ismerösötöket, meg aztán ha mindent tudsz oda állhatsz elé hogy te mit tudsz és adjon rá magyarázatot...de ha viszont biztos vagy benne hogy téged szeret akkor rögötn elé állhatsz...csak nem biztos, hogy tetszeni fog neki, hogy megnézted a leveleit..de a saját érdekeidet tartsd szemelőtt ne másokét....ha akarod tudni az igazat rá is kérdezhetsz
2011. okt. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Gáz egy helyzet. Azt mondja szeret, de ha nemrég még mást szeretett, ez erősen megkérdőjelezhető. Szerintem nincs még túl a másikon. Talán csak azért kellesz neki, hogy féltékennyé tegye, vagy menekülni akar egy másik kapcsolatba és saját magának is azt bizonygatja, hogy téged szeret, ezt akarja hinni, de ez nem így működik. Én nem maradnék vele, mert tudom, milyen az, amikor egy pasi úgy megy bele egy kapcsolatba, hogy érzelmileg nincs még túl az előzőn. Az egy pokol, minden azon múljon, hogy kell-e a másik nőnek vagy sem? Ne már!
2011. okt. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 LadyLee ***** válasza:
40%

Simán hagyd ott.


Minek kérdezgetni? Tényleg tudni akarod a mocskos kis részleteket? Inkább csak lépj le emelt fővel.

2011. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
45%
Csak simán szakíts vele..22/F
2011. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
Ha annyira titkolni valója lenne, nem hiszem, még véletlenül se, hogy nem jelentkezik ki az emailjéből!!!
2011. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Most is ilyen levelet írt a csajnak? Hogy szereti meg stb?

Ha így van, akkor ha az a csaj meggondolja magát, téged azonnal dobni fog.

2011. okt. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Meg vannak a bizonyítékok.Kell ennél több?Engem r*hadtul nem érdekelne a válasza.Kidobnám mint macskát sz*rni,nélkül!
2011. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Answarez ***** válasza:
66%
Ügyvédezd meg! Tegyél fel neki egy rakat kérdést,zavard össze,kelts benne bűntatot,szorítsd sarokba.
2011. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!