Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Nem tudok egyenesen varrni a...

Nem tudok egyenesen varrni a varrógéppel, ha anyagszéleket kell összevarrni és csak bal oldalt tudom fogni az anyagot, miért?

Figyelt kérdés

Mit rontok el?

Kezdő vagyok, nem tanultam varrni és nincs is aki tanítson.

Próbálkozok,de ez a fent említett probléma megakadájoz.


Ha anyag-középen kell varrni és két oldalt tudom fogni az anyagot akkro megy egyenesen.


2011. okt. 13. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
fogd 2 kézzel, alul és felül is. Feszítsd meg az anyagot, de ne húzd, hagyd, hogy ya gép továbbítsa.
2011. okt. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen géped van de ha az alsó fogasléc ami kiemelkedik alulról és arrébb viszi az anyagot már öreg akkor lehet hogy ott csal téged el mert egy jó varrógépnél nem kell annyi kézzel fogni csak épp irányítani.

és hussss

kézzel tekerd a kereket oldalt és figyeld milyen vagy szedd ki csak egy csavarhúzó kell.

2011. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Ilyen varrógépem van:


[link]


Vadonat új. Vagyis már 2 hónapja megvan,de szinte alig használtam. :-)

2011. okt. 13. 08:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress valakit,aki tud géppel varrni és megmutatja az alapdolgokat,mielőtt tönkre teszed a gépedet.
2011. okt. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg akaratlanul is elhúzod az anyagot, amikor csak baloldalt fogod.

Fogd a varrótalp előtt és mögött (ahogy az első írta) Hagyd, hogy az anyagot a varrógép vigye, és csak a vízszintes elmozdulást igazítsd.

Itt egy ingyenes netes varrótanfolyam: [link]

2011. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Varro tanfolyam, video! Ezt ird be a keresobe! Majoros Zsuzsa, iratkozz fel, es kuldeni fogja az anyagokat, ingyenes, es az alapokat mar megtudod tanulni!
2011. okt. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!

Szép napot!

2011. okt. 13. 09:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!