Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mitől vannak kukacok a zuhanyk...

Mitől vannak kukacok a zuhanykabinban? Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Elképzelni sem tudom, hogy mitől lehet! Fél éve lett beépítve a kabin, gurulós, íves az ajtaja. Tisztítás közben vettem észre, hogy a sínben, ahol a görgők gurulnak áll a víz, és annak az alján pár mm-es pici kukacok vannak. Leöntöttem minden fellelhető vegyszerrel, fertőtlenítővel, de pár nap után megjelennek újra! Ahogy nézegetem, olyan mintha a tálcát körülvevő szigetelés alól bújnának elő....Van valami ötletetek, hogy hogyan lehetne végleg megszabadulni tőlük?
2011. okt. 14. 23:53
 1/4 anonim válasza:
Nekünk egy időben kis bogarak jöttek fel onnan, ahol a padló sarka kicsit meg volt emelkedve. Jó sok domestost öntöttünk oda, és utána kis idővel el is tűntek. A szigetelés alá nem tudom, hogy be lehet-e bármit önteni, ha nem, akkor szerintem jobban jártok, ha felszeditek, kiirtjátok őket és visszateszitek/újat tesztek a helyére. De lehet, hogy az is elég, ha egy hétig mondjuk minden nap átmosod domestossal. Csak használj gumikesztyűt. ;)
2011. okt. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nyomjátok be sziloplaszttal a szigetelés alatt.
2011. okt. 15. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Lehet, hogy le kellene bontani körbe a szigetelést, mert így idővel mindig megjelennek....Azt nem tudjátok esetleg, hogy a görgős sinekben mitől vannak? Az állott víztől "keletkeznek", vagy "csak" bemásznak oda?
2011. okt. 15. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem valahonnan odakerülnek. Pusztán a víztől nem lehet, főleg ha levegyszerezted. Nagyon bosszantó lehet. Ha nem nagy meló visszaszigetelni (tudom, mihez képest...), akkor lehet, hogy érdemes lenne lebontani, hátha találtok ott valamit...
2011. okt. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!