Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mosási probléma! Miért lesznek...

Mosási probléma! Miért lesznek száradás után durvák a ruhák, egyáltalán nem érződik rajtuk az öblítő? A törölközők, mint a smírgli.

Figyelt kérdés
Tomi kristályt használok,silan öblítőt!nem hinném,hogy sok mosószert rakok bele..Békés megyéből írok.Átlag keménységű a víz erre.
2011. okt. 21. 09:11
1 2
 1/12 Antimod ***** válasza:
Ez engem is érdekelne! Én Budapestről írok, így nem valószínű, hogy a víz befolyásolja a dolgot.
2011. okt. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

maga a törölköző öreg?? régi??

esetleg túl magas hőfok,a ruháknál??

2011. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az öblítőtől lesznek kemények,bármilyent is használsz. Ecetet használj helyette,akkor puhák maradnak a törülközők is.
2011. okt. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én is öblítőt használok, még sem kemény a ruha, és illatosak is. Szerintem is arról van szó hogy régi a törölköző, vagy a mosási hőfok túl sok.
2011. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az anyám arielt használ coccolinóval, a ruhái olyan puhák, hogy hihetetlen, én ugyanezt a kombinácót használom az enyémek meg olyan kemények, durvák. Szerintem a víz a ludas.
2011. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
csak 40 fokon mosok általába!nem öregek.de nem csak a törölközők,pl.a farmerem is..utálom őket felvenni frissen mosva!miért tűnik el az illata ha megszárad??
2011. okt. 21. 11:25
 7/12 anonim ***** válasza:
Millió oka lehet. Próbáld ki egyszer öblítő nélkül, ha akkor nem rossz, akkor azzal van gond. Ha a vízzel, akkor nem nagyon tudsz mit tenni sajna.
2011. okt. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyedül a coccolinó illata nem tűnik el.
2011. okt. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát az ecet se jött be!ugyanolyanok a ruhák!mennyi ecet kell egyébként,amennyi öblítő?
2011. okt. 23. 13:43
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, nekem is az ecetet ajánlották de elsőre nem jött be. Aztán beáztattam 1-2 napra sorban a ruhákat és türcsiket megjegyzem meglepő hogy mennyi kosz van még a "tiszta" darabokban is ecetes vízbe azután csak mosódióval és mosószódával mosok és illóolajat használok. Sokkal jobb náhány mosás után mosószerrel mosok ecetes öbblítésse mert azért annyira nem hatékony de nekem bevált. Mosódió és a szóda 4ezer de majd egy évig elég.
2011. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!