Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ezüst mivel tisztítható?

Ezüst mivel tisztítható?

Figyelt kérdés
Ezüst étkészletem (több mint 20 éves)most találtam meg. Tiszta fekete lett az időtől.Milyen házipraktivál tudnám eltüntetni az oxidáció maradványát?
2011. okt. 21. 17:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A Te étkészleted esetében, már nem segít a fogkrém. Az első válaszoló írta jól, illetve majdnem jól. Helyesen SIDOL!! Ez egy szuper szer, könnyedén széppé varázsolja az ezüstödet. Igaz rettentő büdös.:))

[link]

2011. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 De Puta Madre válasza:
Cigihamu is jó, azt próbáltam, de szerintem a sima fahamu is.
2011. okt. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszike mindenkinek!!!!!!!
2011. okt. 21. 20:31
 14/16 anonim ***** válasza:

Egy eladó mondta, hogy állítólag jó az is, ha szőnyeghez dörzsölöd. Kipróbáltam, igaz gyűrűvel, de működött!:))

Sidol, is jó anno volt nekem.

A többit nem próbáltam.

2011. okt. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
ecetec sós keverékbe rakd bele egy kis időre, majd miután kivetted az ezüst9t rögtön mosd le sima vízzel alaposan! ez nekem mindig bevált :)
2011. okt. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Amikor már fekete az ezüst egyetlen módszer használ, amivel soha nem látott tisztaságú lesz az ezüst, olyan mintha újonnan vetted volna üzletben! A következő:

Egy edény (mindegy milyen) alját bélelj ki alufóliával teljesen. rakd bele az ezüstöt, majd önts rá bármilyen folyékony mosogatószert. Engedd fel vízzel és alacsony lángon forrald 20 percig. Az ezüstről a feketeség átmegy az alufóliára és az lesz fekete az ezüst pedig fantasztikusan csillogó!!!!

2011. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!