Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért lett ma büdi a mosott...

Miért lett ma büdi a mosott ruhám?

Figyelt kérdés
Máskor tökjó illata van, de most valahogy nem. Kb 30 perccel később teregettem, miután lejárt a gép, ez lehetett az ok? Vagy sok ruhát tettem be?
2009. máj. 5. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem is ez a problémám mostanában. megpróbáltam már kevesebb ruhával is, mégsem lett jobb. talán a víz változott? nem tudom. mindenesetre kimosom mégegyszer, és leállítom az öblítősstoppot 10-15 percre.
2009. máj. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlok egy 95 fokos üres programot 2 liter ecettel. Az ecetet először hagyd benne vagy 2 órán át és ezután mosd át a gépet. Ez felfrissíti, fertőtleníti az egész rendszert és még a vízkövet is oldja.
2009. máj. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Néha a mosógép is elkoszolódik, esetleg a szűrője van tele. Lehet kapni kifejezetten mosógépek tisztítására való szert, azzal egy gyorsmosást lehet csinálni, hátha segít...
2009. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól is függ,mivel mosod együtt!Én mire rájöttem hogy vannak tipikusan büdös műszálat tartalmazó ruhák(pl férjem egyenruha nadrágja),ami nem a műszál miatt büdös hanem a festékkel amivel megfestik az anyagot.Bizony egy ilyen szerencsétlen ruha az összes többit megbüdösíti.Ha esetleg vettél mostanában új ruhát,próbáld ki hogy kézzel kimosod,beáztatod öblítőbe,kiteríted,aztán szagold meg.Ha friss öblítősen is büdös,ne mosd össze mással.Ha a mosógépbe beszagolsz és az is büdös,akkor a fent említett szagtalanító üresmosást csináld meg,és mosás után hagyd nyitva a mosógép ajtaját,hadd száradjon ki(ha eddig esetleg becsuktad.)Mondom nekem maga a ruha volt az oka a büdösségnek.Ezekkel a ruhákkal nem tudsz mit csinálni,hisz a festék bennük van...
2009. máj. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
büdös a szobád, és ezt beszívta a ruhád.
2010. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!