Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogy tisztítsátok ki a mosógép...

Hogy tisztítsátok ki a mosógépeteknek azt a részét ahova a mosóport és az öblítőt öntitek?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Beteszem a mosogatógépbe.
2011. nov. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Én mindig szétszedem, amennyire lehet, beáztatom aztán fogkefével át sikálom. Elég jól lejön róla.

2011. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ki lehet venni azt a fiókot és két darabra lehet szedni. Ecettel vagy vízkőoldóval,meg domestossal szoktam átdörzsölni.
2011. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is pucolgattam régebben de rájöttem , hogy tök fölösleges felültöltős whirlpoolom van folyékonyat használok beleöntöm a tartájba öblítővel meg úgy először majdnem fél kupaknyi vizet öntök utána felöntöm maxig és azóta nem kell pucolgatnom és általában csak 1 napig hagyom nyitva utána lecsukom de azért néha leveszem a tartályt és elöblítem a gumit meg áttörlöm egy nem használt rongyal
2011. nov. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sehogy. Jó minőségű mosóport használok, amit a víz teljesen felold, így mosás után tökéletesen tiszta. Öblítőt meg egyáltalán nem használok, mert ha a mosógépben olyan undorító maradványai vannak, akkor a ruhában is??? Ilyen ruhát nem akarok hordani.


Eredmény: mosás után a rekeszek és a mosógép többi része (gumitömítés, stb.) tökéletesen tiszta. Életemben egyszer pucoltam mosógépet, akkor elhatároztam, hogy soha többé öblítő! Ennek már több mint tíz éve, azóta a gép tiszta. Neked is csak ezt tudom ajánlani. Hozzá ha ecettel öblítesz, vagy ha ehhez nincs kedved, akkor időnként egy üres 90 fokos mosást indítasz ecettel, akkor nem is lesz vízköves.

2011. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Többek között itt volt már róla szó:

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__hazimunka__1590697-whi..

2011. nov. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!