Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hogyan tudom "eltüntetni" a...

Hogyan tudom "eltüntetni" a cigiszagot?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam szellőztetéssel, festéssel, hypózással és még mindig érezni, pedig már nem dohányzik senki a lakásban. Nagyon idegesítő, mert itt hiába takarítok, mégsem érzem, hogy tiszta illat lenne a lakásban...
2008. márc. 20. 10:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
13%

vegyél új házatXD

a cigiszagot már nem fogod eltüntetni

2008. máj. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, már nem aktuális, de nekem is van vele gondom, és találtam megoldást, leírom, hogy mások is okuljanak.


Legyen szó a cigaretta, a fokhagyma, a hal és egyéb intenzív szagokról, a szagos helyiségbe egy csészényi ecetet kell elhelyezni, az közömbösíti a kellemetlen illatanyagokat. És szőnyegtisztításhoz is jó, ami szintén beszívja a cigiszagot, de az ecet segít rajta. Ezzel le is lehet törölni a bútorokat.

2010. máj. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
2010. jún. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
100%
Egy tányért vagy közepes méretű tálat félig öntesz ecettel és berakod a szoba közepére... A bútorokra, függönyre, meg ahova megoldható szórj szódabikarbónát mondjuk lefekvés előtt, akkor már nem használja senki és aztán reggel porszívózd ki, garantált a friss illat! ;)
2011. dec. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!