Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek az európai mosógép...

Szerintetek az európai mosógépek a jók vagy a japán-amerikai?

Figyelt kérdés
Az európai gépeket ugye mindenki ismeri , hideg vizet enged és felfűti a beállított hőfokra , és nem enged belenyúlni mosás közben.A japán-amerikai (mivel mind a két országban ugyanazt a típust használják) ott a meleg vízre van rákötve és olyannal mos , nincs benne fűtőszál és miközben mos rakhatsz bele ruhákat és látod ahogy forog, nem muszáj az ajtót zárva tartani.Személy szerint jobban tartom az európai típust.
2011. nov. 15. 09:49
 1/8 komasa ***** válasza:
Szerintem jobb az európai.
2011. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt: Az amerikai gépek 115 Volt feszültségről működnek, másrészt: szerinted praktikus dolog melegvízzel öblíteni? -esetenként többször is? ->("A japán-amerikai (mivel mind a két országban ugyanazt a típust használják) ott a meleg vízre van rákötve...")
2011. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem a gépben árammal állítod elő a melegvizet, akkor nyilván kevesebbet fogyaszt jóval a mosógéped.

De a másiknak meg van az az előnye, hogy mobilabb. Bárhol használhatod, ahol van egy konnektor és egy vízcsap. Azaz pl a kertbe is kiviheted egy hosszabbítóval a kerti slagra kötve.

Szerintem nálunk annyira nem leterjedt, hogy a lakásokban hideg-meleg víz bekötési pont lenne a mosógépekhez.

2011. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Erre a kérdésre nem lehet értelmes választ adni. Ahogy a kínai áruk sem mindegyike gagyi attól, hogy kínai, ( Kínában is rengeted csúcsminőségű termék készül) ugyanúgy az európaiak között és az emerikaiak között is van gagyi is, meg jó is, meg kiváló is.


Hülye kérdésre hülye válasz ?

2011. nov. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Szerintem a kérdező nem a gyártmányra, azaz a gyártás helyére gondolt, hanem a működési elv szerinti típusra, ahogy fentebb is részletezte.

2011. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A hálózati feszültség mássága miatt felesleges a szócséplés!
2011. nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen a működési elvre gondoltam.
2011. nov. 15. 15:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekünk hideg-meleg vizes európai típusú mosógépünk van, szerintem ez a legjobb.

A japán-amerikai mosógépnél hogy csinálnak pl. főzőmosást?

2011. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!