Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Áztatás helyett az is jó, ha...

Áztatás helyett az is jó, ha öblítést indítok el öblítőstoppal, így az öblítővízben marad a ruha?

Figyelt kérdés
Áztató program nincs a gépemen, de külön öblítést el lehet indítani öblítőstoppal.
2011. nov. 16. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem energiatakarékosabb, ha egy lavór vízben áztatod be azt, amit kell, s másnap a választott programmal kimosod. Találsz előmosást is a gépen, azzal is hatékonyabb a mosás, ill. van intenzív mosás gomb is. Nézd meg, mit tud a mosógéped. Ha nagyon szennyezett a ruha, használj Vanisht, azzal oldani tudod a zsírokat, a foltokat.

Mégis milyen szennyezettségű az a ruha, amit áztatnod kell?

Nekem csak a fiam fehér zokniaival kell külön megbirkóznom, de némi áztatás+Vanish+60 C már hófehérré mossa.

2011. nov. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
például a konyharuhákat szeretem beáztatni ecettel, vagy a férjem munkás ruháit. Vagy például amit fehéríteni is szeretnék. Csak kisbabám van, és sokszor egyszerűbb, gyorsabb lenne berakni a gépbe áztatni, ezért gondoltam az öblítésre.
2011. nov. 20. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!