Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Használ valaki gőztisztítót?...

Használ valaki gőztisztítót? Tényleg olyan jó?

Figyelt kérdés
Gazdaságos? Milyet használtok?
2011. nov. 21. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi gondolkoztunk rajta, hogy vegyünk-e, de nem találtunk választ a kérdéseinkre sehol:

- hova lesz a gőz (a lakásban így is nagy a páratartalom)

- nem ázik-e el minden (a hideg berendezésen lecsapódik a pára - ahogy pl. a fürdőszoba ablakán vagy a tükrön a gőz fürdéskor),

- hova lesz a kosz? mert az oké, hogy a gőz fertőtlenít, de a kosszal mi lesz?

- nem teszi-e tönkre a tisztítandó felületet?


Megjelölöm a kérdést, ha valaki tudja a válaszokat, örülnék, meg gondolom, a kérdező is.

2011. nov. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én erről csak annyit tudok hogy fertőtlenítésre jó, de másra nem.
2011. nov. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nevenincs gőztisztítóm van, nem sokat használom, de feloldja a gőz a koszt azt biztos. De azért nem olyan extra a hatás, mint a reklámokban. Nagyobb takarításokkor használom, mert elég macerás előszedni, stb. Ablakpucolás is könnyű vele, a felmosás is jó, meg a kis résekből kifújatni az apró "dzsuvákat". Sok vizet nem fogyaszt, 7 dl-rel végig lehet takarítani a lakást, nem áztat, bár textileket nem nagyon szoktam vele fújatni.
2011. nov. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó voltam, az egyik válaszadónak üzenem: a feloldott koszt le kell vagy fel kell törölni, a gőzpárát ki kell szellőztetni és általában nem árt a takarítandó felületeknek (szanitereknek, csempének, konyhai felületeknek egyáltalán nem, faajtóknak, laminált padlónak sem, de tapétára, festett falra nem próbálnám fújni a gőzt).
2011. nov. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszi.

első

2011. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!