Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Most ezzel mit tegyek? : S...

Most ezzel mit tegyek? : S Tök idióta voltam, nemtudom hogy mit csináljak.

Figyelt kérdés

Előre szólok, lehet nevetségesen fog hangzani akérdés, de belül olyan idegállapotban vagyok, hogy nemtudom mit csináljak.:D

Szóval..bejött a szobámba egy légy, és nemtudtam leütni, a függöny és az ablak közé berepült. A szobámba volt egy gyújtó és egy dezodor, és lepörzsöltem, de ahogy a függöny és az ablak közé fújtam fejnagyságú lyukat égettem a függönybe, ahogy a láng érintette...:S:S

Fú gyerekek...aztse tudom hogy mondjam el, mit mondjak. Valami praktiták a tökéletes összevarrásra?xD Most megtudtam úgy oldani, hogy úgy ráncosítottam a függönyt, hogy ne látszódjon az a nagy lyuk...de örökké így se maradhat..:/ Nem akarom anyának elmondani...paravan. Hasonló szituban mit tennétek?:/


2011. nov. 22. 17:07
 1/10 anonim válasza:
34%
Vegyel egy ugyanolyan fuggonyt, mikor nem latjak, lecsereled. Es kesz is van ;)
2011. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
38%
LOL hogy te milyen hülye vagy! nekem is van egy téli legyecském, de direkt nem bántom, legalább van egy legyem ami még él. Tegnap megetette, egy kis almacsutkával, ma délelőtt itt repkedett, remélem még él :)
2011. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
17%
tegnap megetettem egy kis almacsutkával
2011. nov. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

Most hagyd így ráncolva.

Holnap pedig mérd le az ablakot rendesen és vegyél egy másik függönyt. Az ablak szélességének a 2-3-szorosát szokás megvenni függönyből hogy ráncolva szép legyen.

Mondd majd azt anyukádnak hogy már untad a másikat, kicsit fel akartad dobni a szobád egy újjal.

2011. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Oké, de egyáltalán...

1. Mennyibe kerül egy 3X4-5 m-es függöny?

2. Nem elég az anyagot megvenni, azt varratni is kell, gondolom...Mennyi idő, mire megcsinálják?

2011. nov. 22. 17:26
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Az ablakod szélessége 4-5 méter?

Az túl sok nem?

Változó az ára, kb. 3-4 nap alatt megvarrják.

2011. nov. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát eleve a függöny már ráncosítva 4 m. kb. Tehát nem az ablak, hanem ami függöny rajtavan.
2011. nov. 22. 18:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Új függöny baromi drága. Az esetleg megoldható hogy hosszában végigvágod a függönyt a lyuk szélességével megegyezően és a két megmaradt darabot összevarratod. Kicsivel keskenyebb lesz és mintától függően látszódhat a varrás, de jobb ötletem nincs. Vagy turkálóban keresel olcsóbb függönyt.
2011. nov. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én 15-20 ezerre gondolok, cakum-pakk..:/ jólgondolom?? nemsemmi.:S
2011. nov. 23. 17:13
 10/10 anonim válasza:
vagy mi lenne, ha nem kezdenél el hazudni, hanem elmondanád, h bocsi anyu, nagyon hülye voltam, de ez van?! kicsit leszidna, feszekedne, de nem lenne már utána az a nagy stressz.
2011. nov. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!