Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most vagyok 171 cm-er és 70...

Most vagyok 171 cm-er és 70 kg sose voltam az a csont és bőr de nemtudom. Szerintetek sok? :/

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 13:21
 1/4 anonim válasza:
Szerintem nem sok, bár egy 4-5 kg-ot fogyhatnál. Én is diétázok, csak én 74 kg vagyok a 169 cm-emhez, és ez nagyon sok! Az én célom a 60 kg.
2011. nov. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nekem azt mondták h ez jó de én valahogy nagynak érzem magamat... főleg a seggemet:$ :/
2011. nov. 1. 16:37
 3/4 anonim válasza:

hm..annyit fogytok amennyit akartok ha nem vagytok elégedettek magatokkal 40 kilósan is ez fog aggasztani.

Amugy meg az orvos azt mondta édesanyámnak hogy túlsúlyos fogyni kéne, 166cm és kb 60 kiló..én 168 és 78 kg nekem nem mondott semmit..nem hitte el h 78 vagyok..Nem a számok adják a lényeget.

Ha érdekel 1-2 tipp priviben üzenj.(egy stylist)

2011. nov. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok, és öltözködéssel kapcsolatos tippekre gondoltam!!
2012. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!