Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért történik ez? Szerintetek...

Miért történik ez? Szerintetek melyik a jó? FELPONTOZÁS!

Figyelt kérdés
állandóan évente romlanak el a porszívóim igaz mindennap porszívózok most kinéztem egy philips triathlont most ez lesz az újabb áldozatom szerintetek ez milyen??? [link] vagy milyet ajánlotok?
2011. nov. 27. 18:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
porzsák nélkülit ne vegyél nekem olyan van utálom.
2011. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hát már ne is haragudj, de ez az áldozat biztos nem olcsó.

pláne ha évente cseréled érdemes lenne vmi olcsóbbat venni mert ezek szerint, a drágább mindíg jobb.

nekem most egy 5000 ftos 1600 Wattos porzsák nélküli van már 3 éve megvan nekem pedig kisbabám van és én meg azért porszívózok legalább 2 naponta.

de végül is te tudod :)

2011. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért kell naponta porszívózni? Még akkor is elég hetente,ha kisbaba van., A túlzott porszívózás eredménye porallergia lehet.

Porzsák nélkülit én sem ajánlom. Sokkal hamarabb tönkremegy.

2011. nov. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
előző voltam még annyit, hogy hány porszívó ment eddig tönkre?
2011. nov. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer vettem zsák nélkülit. Garancia nem volt rá, csak 1 év "csereszabatos". Vagyis, ha 1 éven belül elromlik, kapok helyette másik újat. Kibírta 1 év + 2 hét. Csak utána ment tönkre!
2011. nov. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

második válaszoló vagyok.

már 3 éve most lesz lassan 4 éve hogy megvan a porzsák nélküli porszívóm, és semmi baja,

és én speciel azért porszívózok 2-3 naponta mert nem vmi szuper az ablakunk és a sok por bejön az utcáról pláne nyáron ..lényegtelen

de majd a kedves kérdező eldönti

kinek mi válik be !

2011. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy a régi 20 éves ETA porszívónk még mindig működik, az új porzsák nélküliek meg folyton elromlanak. Főleg azért, mert feltekerhető vezetékük van, ami könnyen megtörik, és így kontakthibára hajlamosak. Illetve az a cikkcakkos szűrőhenger is nagyon hamar eldugul finom porral, és onnantól csak erőlködik a motor. Persze ki lehet mosni, erős vízsugárral, aztán meg kell várni, amíg teljesen kiszárad.
2011. nov. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
eddig összesen 4 ment tönkre ebből az eggyik porzsákos nem szívott és melegedett a 2. porszívózás közben elfüstölt ez lg volt erre negyonis emlékszem azt utánalevő ment 3 percig és leált majd fél ora mulva ujrament a mostani ócsaka semmirevaló porzsáknélküli nem tudtam a hepaszűrőlyét kipucolni elgyengült a szívása neki és behangosodott a garancia az persze csak a javitást tartalmazza az lg nek ami elfüstölt annak meg valahová jol elraktam a garanciajegyét ezek mind szemétdombravalóak azért porszivozok mindennap mert van kutyám és nem szeretem a koszt és a széjjelséget és szoktak jönni vendégek barátnők és igy kosz lesz most ezt a philipset akarom mert takaritogép egyben akinek van ilyene vagy ismerőseinek kérem irja le róla a véleményét mert egész olcsón hozzájutottam vagyis utolsó darab kiárusitás elrakattam 20 ezerért az enyém lenne péntekig van időm eldönteni
2011. nov. 27. 22:52
 9/11 anonim ***** válasza:

nekem samsung porzsák nélküli van, már 2 éve bírja töretlenül. gyakran porszizok, szeretem a tisztaságot, és zavar, ha mindenütt porcicák vannak.


a szivacs filtert 2 hetente mosom gépben, a szívóereje tökéletes, és nagyon könnyű üríteni.


ha karbantartod az új porszívódat, akkor nem fog tönkremenni 1 év után.

anyumnak szintén samsung van, porzsákos, és már 10 éve használja, annak sincs semmi baja.

2011. nov. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem zelmer porszívóm van, kb 10-12 éves. most kezdi megadni magát és sipol kegyetlenül. nem feltétlen kell hogy márkás legyen, hogy sokáig bírja, gagyit is lehet jót kifogni
2011. nov. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!