Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mennyi idő alatt szárad meg a...

Mennyi idő alatt szárad meg a padláson az ágynemű ilyen hidegben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 29. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nálatok milyen a padlás...


Most elvileg jobb idő jön, simán kiteheted napi pár órára az udvarra.


Én most fogom kimosni majd az ünnepek előtt (nyáron sajnos nem jutott rá időm, bánom is nagyon...) én a nappaliban fogom kiakasztani, s bár ott nincs nagy fűtés olyan 18 °C körül lehet általában szerintem 4-5 nap alatt megszárad. Én addig kimosok valami régi paplant, a fejem alá meg majd összehajtok egy felsőt vagy valamit, amíg szárad.

Ha nektek nincs helyette semmi és nem akartok kabátban aludni, ha jó az idő elég egxy pléd vagy vásároljatok olyan olcsó ágyneműgarnitúrát. 100 forintosban is lehetett régen kapni, rettentő vékony és kis semmi az egész, de addig megteszi és nyáron pl. kifejezetten jó a paplanja (egy puhább huzattal, nem azzal a műszálassal ami alapból van rajta).

Egyébként attól is függ, mivel van töltve az ágynemű.... Nem mindegy!

2011. nov. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha mást nem tudod, mit csinálj? Valahová egy meleg, fűtött helyiségbe terítsd ki pár székre, esetleg a végeknél erősítsd oda, le ne essen. (Szellőztetni ne felejts el, mert ha nem teszed tényleg penészes lesz még a fal is hosszútávon).

Nekünk szerencsére van egy nagy állvány, mint az üzletekben arra terítem majd ki, de a párnákkal nem tudom, mi lesz...Lehet felrakom pár csipeszes vállfára (olyan csiptetős rész van a végén) és úgy felakasztom egy nyitott szekrényajtóra (úgy nem ér hozzá semmihez). Nevetségesen fog kinézni, dehát...

2011. nov. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most én ezt nem értem..Te az ágyneműhuzatot akarod kimosni,v a töltetet?
2011. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a huzatot. A töltetet nem szokták télen kimosni.
2011. nov. 30. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:

A huzatot én úgy szoktam,hogy egy álló napig szikkad odakint,aztán behozom,parapetre teszem,és már száraz is.

A padláson v simán odakint sztem ilyen időben 4-5 napig száradhat,és még akkor is hideg,nyirkos tapintású marad.

2011. nov. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kimostam. Remélem jól meg fog száradni, különben nekem annyi :D
2011. nov. 30. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!