Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit lehet tenni az ellen ha a...

Mit lehet tenni az ellen ha a mosogató büdös?

Figyelt kérdés
Elég bénán hangzik a kérdés de mégis :) Szóval olyan rossz szaga van a mosogatónak. Az alső csöveket már szét szereltem, de maga fém adja ki ezt a szagot. Valami jó súrolószert tudtok ajánlani? Gyakran átsúrolom de nem sok eredménnyel. Legszívesebben kicserélném az egészet, de albérlet így nem igazán lehet. Köszi a válaszokat!
2011. dec. 11. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Kávézacc, domestos, Trisó. Ezekből önts bele naponta.

Amúgy egy szifon cseréje nem nagy összeg és nem nagy munka.

2011. dec. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hm köszi! de a szifont teljesen kipucoltam és az okénak tűnik, a tálca maga vette fel a szagot. sajna nem kávézunk, a trisónak utána kell néznem mi az és honnan :) domestos az van :)
2011. dec. 11. 21:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Alá néztél a tálcának? Lehet, ha régi, az oldala, a bútorlapnál már tele van zsíros kosszal. Maga a fém nemigen tud szagos lenni szerintem. Inkább az illesztéseknél lehet, hogy lerakódott kosz.
2011. dec. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hiaba surolod barmivel, a csoveket nem tudod rendesen kitisztitani. Onts bele lefolyotisztitot.
2011. dec. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit lehet tenni?Ha anyagilag megengedheted és helyed is van akkor mosogatógép.Egyébként ecettel próbálkozz hátha bejön.
2011. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
éjszakára öntsél bele dugulás elleni cuccot(pl cillit bang-et!).Reggel kimosod,engedsz rá sok langyos vizet(pár percig)és nem lesz többet büdös.Ezt havonta,kéthavonta azért csináld meg,v ha jelentkezik a szag.
2011. dec. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!