Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A mosogató alatti szekrény...

A mosogató alatti szekrény ajtaja és a szekrény alsó lapja vetemedik. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A mosogató be van építve a bútorlapba, és a bútorlap előrefelé - tehát ha a mosogatóval szemben állok felém - egy kicsit túllóg. Nos, a hosszabb mosogatások során ki-kifolyik a víz, úgy, hogy ezen a túllogó lapon átbukik és alul visszafolyik, egyenesen be a szekrénybe. Olyasmi megoldáson gondolkodom, hogy erre a túllogó lekerekített bútorlapszélre valami műanyag ereszfélét teszek, ami nem engedi, hogy alul visszafolyjon a víz a lap alján a szekrénybe illetve az ajtólapra.

Találkozott már valaki ilyesmivel? Mi ennek a neve? "Konyhabútor eresz" meg hasonlókra már kerestem Google-ben, de nem talált semmi érdekeset. Hol lehetne ilyet szerezni?


2010. febr. 25. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
86%
Én mindig kéznél tartok egy törlőrongyot, és ha kifolyik erre a részre mosogatás közben, már törlöm is, mert én is elég pocsolyásan mosogatok. Nem olyan szellemes megoldás, de olcsó és működik. :-)
2010. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!