Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel tudom hófehérre mosni a...

Mivel tudom hófehérre mosni a ruhákat?

Figyelt kérdés
Mindig beszürkülnek, pedig nem mosom össze semmivel, persillel mosok, arieltől kipattogunk... és domestos fehérítőt használok, de a gyerkőc kakifoltját pl nem szedi ki, csak ha töményen rányomom és sikálom...aztán meg sárgás marad
2011. dec. 12. 12:28
1 2
 1/19 anonim válasza:
89%
Vanish szappannal! még reszelhetsz is a mosásba.De a foltkezeléssel kezdd!
2011. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
tomi kristály fehérség gél (a drágább sem mos jobban) + mosószóda (fele-fele). szerintem szuper
2011. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
a kezdetektől fogva kell adni klórt(clorox,domestos) a mosógép klór adagolójába....utólagosan ha nem új ruhákat mosol vele,akkor már nem fog annyira fehéríteni....
2011. dec. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

köszi a tippeket, klór adagolóm nincs, úgyhogy alulra szoktam beönteni a domit is a dobba és úgy pakolok rá...

már azon gondolkozom, hogy elkezdek hypot használni... az vizet is lágyít, nekünk meg úgyis kemény..

régen is azzal mostak szépre...

unom a sikamikát, minden pelusból kikakil...

2011. dec. 12. 14:49
 5/19 anonim ***** válasza:

"minden pelusból kikakil..."


Az + hogy lehet?

2011. dec. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
hát ez az amit én sem értek, de mindegy milyen pelust használunk (általában pampers premium) mindig kijön mellette, mert hígabb neki... jön a foga és állandóan jön a foga és ilyenkor hígabb a széklete, eddig még nem volt olyan mosás, hogy ne legyen legalább 1 kakis bodyja, 15 hós lesz... már volt kakitenyésztés negatív, úgyhogy tényleg a foga... ja és egy hétig nem mindig tart ki 15 db body... úgyhogy akár anyagpelusom is lehetne... a legsz@arabb noname pelust kivéve már mindent kipróbáltunk, és hát nálunk a neogranormon is úgy fogy... mert kb 1 hét össze-vissza 1 hónapból amikor boraxos popsikenőcs elég, mert egyből kipirosodik a feneke, és ha nem neoval kenem be azonnal, akkor kb fél nap alatt kis pöttyökben lejön a bőr, 1 nap alatt meg ujjnyi nagyságban... a doki már egyszer kiakadt tőlem, nem akarta elhinni, hogy ilyen érzékeny a gyerek feneke...
2011. dec. 12. 23:03
 7/19 anonim válasza:
tesco essentials pelust ajánlom, ill.lehet,h méretet kell már váltani.
2011. dec. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

próbáltuk a tescosokat is, kaptunk 2 db-ot vagy 3 félét... de egyből fülledt be a feneke alatta... kakiig el se jutottunk, nem bírta a bőre....

egyébként 13,5 kg és 4-est használunk az 18-ig jó... van amikor olyan szinten kikakilt, hogy a bokájáig kakis lett, végig a lába belül a nadrágon, anyukám azt mondta ha nem látja nem hiszi el... ők 4-en voltak tesók, meg két gyereke született...

2011. dec. 13. 09:47
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
13.5 kg és négyest használtok??Az enyémek is ennyi kg-sak,és már ezer éve 6-ost használunk..Ne higyj ezeknek a kilohatároknak,amik a pelenkákra van írva..
2011. dec. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy pedig a kakifoltos bodykat azonnal áztasd le,akkor bármivel kijönnek a foltok mosáskor..
2011. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!