Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Miért lesznek néha trutyisak...

Miért lesznek néha trutyisak a ruhák az ariel kapszulától?

Figyelt kérdés
Olyan mintha nem olvadna fel rendesen. 40 fokon mosok, elvileg 30on is lehetne használni. Próbáltam már, hogy kevesebb ruhát teszek be, de nem az a baj. Akkor mi? Amúgy nem mindig, de elég sokszor ahhoz, hogy zavarjon.
2011. dec. 13. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem oldódik fel rendesen, sokaktól halottam már. Nem túl rövid a program amin mosol?
2011. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1óra 22perc a mosási idő. De mindig ezzel a programmal mosok és nem mindig trutyis.

Na de milyen dolog az már, hogy nem oldódik fel?...

2011. dec. 14. 15:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is Ariel kapszulát használom de ilyen gondot csak akkor tapasztaltam amikor egyszer 30 perces gyorsmosást csináltam.Én napi töltet programmal mosom ami 1 órás és eddig mindig feloldódott pedig több ilyen Ariel kapszulát is használtam már.
2011. dec. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy nekem miért nem oldódik fel. Nagyon szerettem, de többet nem veszek, mert már csak a nyűg van vele. Most is mostam a babám ruháit másfajta mosószerrel, és 2! nagy darab trutyit is találtam a ruhák között az előző mosásból... Én ezt nem értem. Pedig nincs lejárva sem a szavatossága.
2011. dec. 18. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!