Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia kapszulától fogyott...

Hoodia kapszulától fogyott már valaki?

Figyelt kérdés
Én már szedtem és még szedem is de semmi eredmény. A barátnőim 10-11 kg.-nál tartanak.
2011. szept. 4. 15:16
 1/2 bix ***** válasza:
44%

a hoodia természetes alapú étvágycsökkentő. ha hat akkor azt érzed mert jelentősen kevesebbet eszel, pont ezért fogysz. persze ez a lehető legelb@szottabb módja a fogyózásnak, ezerszer leírtam, de persze senkit nem érdekel, a barátnőid szintén megérdemlik majd a végeredményt:D


ha nem érzed hogy csökkenne az étvágy akkor nálad egyszerűen nem hat és kész. fölösleges szedni, inkább kezdj el valami mozgást és a végén röhöghetsz mennyivel jobban nézel ki mint a barátnőid...

2011. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja,pár barátnőm fogyott már tőle...pénztárcából. :D


Szerencsére én nem voltam olyan zizi és nem vettem. Helyette beruháztam egy elliptikus trénerre,és lám fogytam 26kg-ot,emellé csatoltam egy lightos diétát,nem koplaltam,csak ésszerű keretek között étkeztem/étkezem.


Én csini lettem,a barinőim meg jojóznak össze vissza és ugyanúgy néznek ki.

2011. szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!