Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Farmernadrágot maximum hány...

Farmernadrágot maximum hány fokon lehet mosni?

Figyelt kérdés
Elég piszkos a nadrágom, ezért szeretném minél magasabb fokon mosni, csak nem tudom, mennyi nem árt még meg neki.
2011. dec. 18. 10:48
1 2
 11/13 anonim válasza:
15%
A legmagasabb fok szerintem a 179 fok. Ha ezt egy fokkal is túlhaladod, akkor fordított nadrágod lesz. De arra nagyon vigyázz, hogy a 360 fokot el ne érd, mert akkor ugyan ott leszel, mint előtte voltál!
2016. szept. 3. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Persze, nyilván azt kérdeztem, hogy hányadik szélesség fokon kell mosni... Hőfok, tűfok, szélességi fok. Tudod mi a közös bennük? FOK! Hallottál már szövegkörnyezetről? És arról, hogy egy szó ott nyeri el a végső jelentését?


Nem okoskodást kértem, hanem valódi választ egy valódi kérdésre. Ha okoskodni akarsz, menj máshova; vannak olyan fórumok, ahol kiélheted magad.

2017. jan. 30. 17:18
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Ekkora idióta kötekedőt. Egyértelmű a kérdésből, hogy hőfokra gondolt a kérdező.

De vannak, akik bármibe képesek belekötni.


Én ma mostam így a farmerom, azért keveredtem ide.

Direkt azért mostam 95 fokon, mert nagy rám, de amúgy szerettem, és reméltem, összemegy picit.

Még csak most teregettem ki, de már látom, hogy egy fél centit sem ment össze semmilyen irányba.

Maradt a dereka, a hossza, minden.

Rendes farmeranyag.


A sztreccs az nem farmer!

Megcsinálják olyan színűre, olyan mintájúra, de ahhoz, hogy rugalmas legyen, muszáj bele a műszál.

Az meg már nem igazi farmeranyag!

A műanyag meg nyilván össze fog menni hő hatására.

2018. jan. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!