Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Pici fekete bogarak, de a...

Justin1307 kérdése:

Pici fekete bogarak, de a szobában?

Figyelt kérdés

Szerintem gabonazsizsi, de a szobában mit keresne? Máshol nincs a lakásban csak a szobában! Már kikészítenek a kis ...

A konyhában és a rizsek között mindent átnéztem és nyomukat sem találtam. fényképen próbáltam beazonosítani, és tisztára a gabonazsizsire hasonlít. Pici, fekete, ormányos.

Mit csináljak, hogy eltűnjenek, és a szobában hol tanyázhatnak?


2011. dec. 20. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
ezek ágyi poloskák, és vért szívva szaporodnak.
2011. dec. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csotány!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az ágyi poloskára gondoltam előszőr, kép ajapján egyáltalán nem hasonlít rá! sőt lefényképeztem és kép alapján egyértelműnek tűnik, hogy zsizsik. ráadásul tegnap feltúrtam az ágyat és környékét és poloskának nyomát sem találtam, ha az lenne, mivel vérrel táplálkozik, azt észre venném magamon...ráadásul az ágynak csak egyik oldalán jelennek meg a földön, a falon, és tegnap már a folyosón is.Csótány? azért ennyire amatőr nem vagyok...Vidéken nőttem fel, szóval rengeteg bogarat felismerek, de még ilyet nem láttam, azért írok(mégha most pesten is lakok)
2011. dec. 21. 09:48
 4/8 anonim válasza:
Más is látja vagy csak te? Ma már nagyon jó pszichiáterek vannak!
2011. dec. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
vicces vagy... valszín nem kérdezném ha csak kitalálnánk 3-an a lakásban...
2011. dec. 29. 22:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Talán olvasod még a kérdésedet. Bocs, nem válaszolni akarok, hanem kérdezni. Nálunk is vannak az egyik szobában úgy egy-két mm-es bogarak, épp ezek után kutatok mik lehetnek. A tiétek megvannak még? Megtudtad azóta milyen bogarak? Ha már nincsenek, akkor hogyan sikerült megszabadulni tőlük?

A mieink szerintem kintről jönnek, kint, a párkányon lehet látni, emellett pedig reggelenként találok magamon elvétve, ritkán egyet-egyet. Érdekes, mert a férjem egyszer sem talált még magán, pedig egy ágyban alszunk, ráadásul ő közelebb van az ablakhoz. Ja, és ezek tudnak repülni is, de könnyen meg lehet fogni, nem szalad, nem repül el. Fényes a hátuk. A tieid is ilyenek lehetnek/lehettek?

Nagyon unom már őket, nagyon jó lenne tőlük megszabadulni.

Előre is köszönöm ha válaszolsz.

2012. jún. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiderült, hogy mi az?
2016. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hatos vagyok, nálunk kiderült, ha érdekel...

A konyhában, valószínűleg a lisztben tanyáztak, bár már mindenben ott voltak. Mindent kidobtam a konyhában, fűszer, tészta, tea...alaposan kitakarítottam, és eltűntek.

2016. dec. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!