Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mit tehetnék az eldugult...

Mit tehetnék az eldugult wc-vel? (nincs vécépumpánk. )

Figyelt kérdés
Előre is köszi a választ!
2009. máj. 23. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Bele kell nyomni az öntözőcsövet és adj neki ami bele fér.

Vagy egy nagyobb szemeteszsákot teszel a kezedre és bele lehet turkálni.

Esetleg dugulás elhárító kisiparost keresel, de szombat este... vagy sokba kerül vagy nem is vállalkozik rá.

2009. máj. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg ugyanazt, mint a lefolyókkal, csak ebben az esetben tegyél a WC-be egy egész doboz lefolyótisztítót. Nekem az egyik legolcsóbb, egy szemcsés fajta vált be, véletlenül se a Mister Izé.. /nem tudom a pontos nevét, de jó drága/. Tehát egy dobozzal bele, rá egy liter jó meleg vizet és hagyd hatni /zárt le a WC-t a használat elől, írd rá, hogy "Ne használd"/ legalább 3-4 óra hosszat.Majd újra önts rá egy liternyi, vagy még több jó meleg vizet. Ha szerencséd van, mindent szétmar, ami belekerült és beindul a lefolyás. Ez a tisztitószer talán 2-300 ft., tehát nem 20 ezerbe kerül, mint a vizvezeték szerelő. Egy próbát megér.
2009. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És utána 3-4 vödör víz gyorsan egymás után.
2009. máj. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat-végül hipót öntöttem bele meg vagy 2liter forró vizet.Hatott is rövid időn belül!
2009. máj. 26. 04:51
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha beszerzel egy Wc pumpát,kevesebb víz fog fogyni.A hypo pedig egy idő után szétmarja a csövet.
2009. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!