Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Most költöztem új házba és...

Most költöztem új házba és eléggé nagy meglepetés ért mit tehetnék?

Figyelt kérdés
vasárnap kaptuk meg a kulcsokat szépen átfestettük hiába volt kifestve én igényes vagyok és átfestettem Tisztasági okokból a házat.Tegnap előtt takarítottuk ki az egészet és tegnap beköltöztünk pakolok ba a konyhaszekrénybe és találtam egy mosogatógépet benne ami úgy be volt építve hogy csak na. Nyitom ki a szekrénynek hitt ajtót és rettenes bűz és mocsok a mosogatógép tele volt pakolva és belerohadt minden tányérostul... Mit tehetnék vele mit csináljak??? ilyen a gép és a konyhaszekrényem is pont ilyen színű [link]
2011. jún. 22. 00:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Vagy kitakarítod, vagy kiszeded a mosogatógépet úgy ahogy van, és veszel a helyére egy újat.
2011. jún. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
de azt sem tudom hogy fogjak neki és ahogy elnéztem nem is olcsó A ház 2,5 éves a mosogatógép is annyi lehet szerintem de nem tudom mér van belerohadva minden a család amúgy külföldre költözött és ritkán jártak haza szinte nem is használták a beépített sütő meg olyan tiszta és új szagú szerintem azt sem használták de hogy miért rohasztották bele a dolgokat ? nem is értem!
2011. jún. 22. 00:38
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Először is gumikesztyűt veszel, és kipakolsz belőle mindent, hogy üres legyen. Utána megnézed, hol kell belerakni a mosogatószereket, és indítsd el üresen. Belül a gép félig megoldja a problémákat, leoldja az ezer éves koszt, utána meleg ecetes vizes ronggyal áttörlöd belül a gépet.
2011. jún. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
94%
Hát, én vagy kivágnám az egészet a fenébe, vagy napokig mosnám domestossal, mielőtt használni merném.
2011. jún. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy egyszerűen benne felejtették a cuccot...


A gép, ha szerencséd van, még menthető alapos fertőtlenítéssel, esetleg a kosarak helyett veszel újat, ha nagyon gázosak.


Bár elvileg a gépek hermetikusan zárnak, így talán csak baktériumok vannak, és nincsenek kukacok és lárvák, így talán jól átvészelte a gép a kényszerpihenőt.

2011. jún. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
kapcsold be
2011. jún. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak mosogatószert és ecetet használj. Domestost semmiképpen,mert az erős vegyszer. Mosogatáshoz semmiképpen nem használnám.

Az edényeket dobd ki,a gépet pedig kitudod takarítani. Utána egy szerelővel esetleg nézesd át.

2011. jún. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Meglehet, hogy nem működő-képes a gép!

Ami benne van, mehet a kukába, amit gumikesztyűvel ki tudsz takarítani, azt tedd meg! Utána hívj egy szerelőt, ő nézze meg, hogy működik-e, vagy dobja ki az egészet!

Szerelő nélkül nem indítanám be!

2011. jún. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Szerintem CIF es ecettel mosd ki, ha nem sikerul elsore, akkor tobbszor is sikald at!

Aztan beinditod a gepet, de szinten tegyel bele ecetet is, mivel fertotlenit es szagtalanit is.

2011. jún. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Hát mikor felfedeztem és bele néztem csak a típusát néztem meg becsuktam utána és elrohantam fel a szobámba... Nincsenek kukacok csak büdös meg feketék a tányérok meg ilyen penészesek a kosarak aztán már neki álltam kiszedni gumikesztyűvel a dolgokat egy kukazsákba . DE van tudjátok a calgonit reklám és ot mondja a nő tiszta géppel az edényei is tisztábbak én nem bízok abban hogy eu nekem tiszta lesz azt se tudom melyik programon kezdjem szerintem valami forró kéne mosogatógépet ismerem nekem is volt az enyim whirlpool volt 3 éves és jó és patyolat tiszta de az 9 terítékes volt és inkább oda adtam anyukáméknak mint hogy ott hagytam volna . öntsek bele az aljába ecetet és kezdjem felsikálni valami rongyal vagy szivaccsal,
2011. jún. 22. 08:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!