Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Vileda felmosónyél mennyire...

A Vileda felmosónyél mennyire tartósabb a másfajta és olcsóbb fehér borításúaknál? Eltörtem már kettőt és abban reménykedem, hogy ez tartósabb.

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem már 3 és fél éve Vileada felmosónyelem van. Nincs semmi baja azon kívül,hogy kezd lepattogzani egy kicsit a festék róla, de attól még használható.
2012. jan. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Akkor jó, talán nem fogom eltörni.

Még egy kérdés: hogyan kell eltávolítani a fejet róla? Nem akarom szétszedni, de tudni szeretném. Elvileg pattintós, de nincs mit megnyomni, feszegetni meg nem akarom.

2012. jan. 7. 17:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ezt szerintem nem fogod. Én rá szoktam "tehénkedni" és nem tört még el soha.

A kérdésedre a választ nem tudom, mert nekem csavarós van. De rákerestem, ezt találtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__hazimunka__2320728-hog..

2012. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Szerintem ez lesz az! :) Remélem, hogy akkor ezt nem fogom eltörni. Pedig még ideges se voltam akkor. :D
2012. jan. 7. 20:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sosorzatban törtem el a felmosónyeleket, úgyhogy végül vettem fából készültet, azt el nem töröm, még ha akarnám sem.
2012. jan. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pár hete eltörtem, amikor tiszta idegből nyomkodtam a vödörbe (nekünk az a lapos van).

Amúgy meg fa gereblyenyelet is sikerült már eltörnöm, pedig csak egy átlagos nő vagyok :)

2012. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor nekünk tömör vasból kell beszereznünk, hátha azt nem törjük el. :D
2012. jan. 10. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!