Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A WC ülőkén lévő sárga foltoka...

A WC ülőkén lévő sárga foltokat mivel tudnám letisztítani?

Figyelt kérdés
Amikor felhajtom a WC ülőkét, alsó részen tiszta sárga. Műanyag az ülőke. Ha vízkőoldóval súrolom a Wct, akkor ott is szoktam, de nem vitt le semmit.KÖszi.
2012. jan. 9. 11:05
 1/3 anonim válasza:
Val.színűleg a vízkőoldó sárgította le, sajna sztem semmivel. Én domestossal szoktam áttörölni, az nem sárgította le a műanyagot, de volt már olyan ülőkénk, az mdf lapból volt, h. azt is lesárgította.
2012. jan. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Enyhén hipós vizzel.
2012. jan. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha csak az elsárgult vizelet folt hagyott ott nyomot, azt nem tudod csak mosószeres ronggyal lemosni, de egy hagyományos dörzsis tetejû mosogatószivaccsal (és mosószerrel, nem kell feltétlen erôsen maró szer, mert az tényleg rongálja a festék zománcát), kis dörzsöléssel lejön.

Én utána átfújom dettol-al, vagy amilyen "baktérium ölôs" spray van éppen itthon, és konyhai papírtörlôvel törlöm át.

Nálam teljes én bevált.

2016. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!