Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Ariel mosógéllel mosók,...

Ariel mosógéllel mosók, univerzális géllel vagy színes és fehér ruhához valóval mostok?

Figyelt kérdés

Az univerzálishoz van adva öblítő koncentrátum, annak tudom, hogy jó illata van, de a másik kettővel mi a tapasztalat, kell hozzájuk plusz öblítő ?


És a mosóhatás jobb, ha külön-külön van színesre meg fehérre is ?


2012. jan. 10. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
fehéret fehér ruhához valóval érdemes mosni. Én eddig nem azzal mostam, a szüleimmel ellentétben. a napokban jöttem rá, hogy az én fehér ruháim sokkal sárgábbak.
2012. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Külön mosom én is a színes és a fehér ruhákat megfelelő mosószerrel. És ariel ide vagy oda, havonta egy-két fehér mosást előmosással indítok, amibe teszek külön fehérítőt. Így minimális munkával és többletköltséggel elég fehérek :)

Öblítő szerintem nem kell mellé, mert jó illata van, de nem olyan erős, szóval ha te a nagyon erős öblíőszaghoz szoktál, akkor valószínűleg hiányozni fog (legalábbis az elején).

2012. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Még az érdekelne, hogy érdemes a Vateráról rendelni Ariel mosógélt ? 2000,-Ft/4.9 liter


Van olyan mint a bolti ?

2012. jan. 11. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kísérletezz a vaterással. A mosószereket a legegyszerűbb hamisítani, és teszik is rendesen, felhigítják valami olcsó anyaggal, úgyhogy 2-3-szor annyi kell belőle a mosáshoz, annyival meg persze nem olcsóbb. Ugyanígy ázsia center és hasonló helyeken sem érdemes mosószert vásárolni.
2012. jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!